iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.07.2011
Poruka
9
Prvo da se zahvalim vladcepesh i ostalima !!!!
Pozdrav gospodo,...javljam se povodom problema (logično)
Završio sam instalaciju,bez problema,..nije mi prvi put.Pokrenuo,proverio i podesio sve što mi treba.Medjutim,...probao sam da ubacim skin,..tačnije ne 1 nego odprilike 7,8 na koje sam naišao.Ni jedan mi se nije pojavio u podešavanjima,bez obzira imao ili nemao moju rezoluciju u info.ini
Promenio sam i data.zip i ništa nisam dobio.U čemu je problem ??? :assassin:

U pitanju je ZTE Blade Q i rezolucija 854x400

Unapred hvala na bilo kakvom odgovoru !!
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Prvo da se zahvalim vladcepesh i ostalima !!!!
Pozdrav gospodo,...javljam se povodom problema (logično)
Završio sam instalaciju,bez problema,..nije mi prvi put.Pokrenuo,proverio i podesio sve što mi treba.Medjutim,...probao sam da ubacim skin,..tačnije ne 1 nego odprilike 7,8 na koje sam naišao.Ni jedan mi se nije pojavio u podešavanjima,bez obzira imao ili nemao moju rezoluciju u info.ini
Promenio sam i data.zip i ništa nisam dobio.U čemu je problem ??? :assassin:

U pitanju je ZTE Blade Q i rezolucija 854x400

Unapred hvala na bilo kakvom odgovoru !!
Meni na Sony experia J nije radio nijedan skin dok nisam u info.ini ubacio moju rezoluciju telefona koju sam proverio sa Screen Size and Density proveri i ti svoju rezoluciju sa tim i to sa taskbarom i bez i vidi da li imaju te rezolucije u info.ini ako nema ti dodaj.
Tek sada sam video da ti je bresjanacp vec dao odgovor. :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.01.2013
Poruka
1
vladcepesh moram da te cimam, iako si ranije već pisao, ali sad ni uz pomoć starih saveta, ni starog data fajla da aterm iGO da radi na Alcatel 997.
Uspeo sam doduše kada sakrijem donje softverske dugmiće, ali tada svaki pokušaj back dugmeta, izlazi iz aplikacije. Kapiram da je jedino rešenje podešavanje rezolucije na njegovu.

Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
e ko bi se setio sad za 997

jesi skinuo na prvoj strani pod 1 ili 1A, 2, 3, 4?


[android]
fullscreen=1
tablet=0
has_physical_home_button=1
upside_down_bug=0 (1)

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=SURFACE_ENGINE
;highres=1
driver=engine
screen_xy="auto"

[interface]
vga=1

[gestures]
border_width=200
border_height=200
movement_distance=70
 
Učlanjen(a)
22.10.2013
Poruka
6
Imam porblem sa Igo primo navigacijom, naime kad je ukljucim nemoze me odrediti trenutni polozaj uvek pokazuje da se nalazim u Ukrajuni, jel zna neko kako da ga resim.
 
Član
Učlanjen(a)
23.07.2011
Poruka
9
Ljudi ,hvala na odgovorima,...ali evo na primer diMka WA aP.1.1.4 GoldST skin ima moju rezoluciju 854x480 i 480x854 a iGo ga ne vidi.
Sa Screen size sam dobio ove brojke: 816x480 i 442x854,...:roll: možda grešim ali to mi i nema baš neke logike.

Koji skin uopšte radi na ovoj izraelskoj 2.4 verziji ????
 
Natrag
Top