iGO Primo Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
E sad, ne sećam se, da li bez skina ima samo uklj/isklj prikaz, ili može da se podešava i udaljenost?

Ali nije ni bitno, POI koje si ubacio preko KML fajla su posebna grupa.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Ljudi Veliki problem...
Kod mene navigacija radi, ali kod drugara na dva S4 ima problem kad god pokrene igo9 on ga pita za one POCETNE stvari, koji ce jezik, koji glas, da li ce milje ili kilometre... itd itd... a kopirao sam mu kompletno moju navigaciju...
Probao sam i sa drugim instal fajlovima, Barasoft, Turkey.... itd... ali nista nije pomoglo...
Ima li neka fora u SYS fajlu ili gde???
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.999
Ljudi Veliki problem...
Kod mene navigacija radi, ali kod drugara na dva S4 ima problem kad god pokrene igo9 on ga pita za one POCETNE stvari, koji ce jezik, koji glas, da li ce milje ili kilometre... itd itd... a kopirao sam mu kompletno moju navigaciju...
Probao sam i sa drugim instal fajlovima, Barasoft, Turkey.... itd... ali nista nije pomoglo...
Ima li neka fora u SYS fajlu ili gde???

Koji je operativni sistem - androida? 4.4.2?
Ako je instalisano na eksternoj memorijskoj kartici nece. Moras instalisati na internu memoriju i sve treba da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Instalirao sam na Sony Z1 C6903 navigaciju iGO_9.6.29.390522+SRB_HD.apk i ovo mi izbaci

Screenshot_2014_06_05_13_02_26.png

Pokusao sam da izmjenim sys file ali bezuspjesno. Ubacio sam i skin za tu rezoluciju ali ne ide. Molim za pomoc, objasnjenje!
Evo i specifikacije telefona sa rezolucijom.

Screenshot_2014_06_05_13_08_38.png
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
mada smo ovo već više puta ponovili za hd rezoluciju

[project]
name="igo9_android"

[rawdisplay]
driver="engine"
screen_xy="auto"
highres=1

[interface]
vga=1

[debug]
double_pixel_mode=1

[android]
has_physical_home_button=0
fullscreen=1
tablet=0
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Na svim sajtovima koji govore o karakteristikama tvog telefona pise sledece..
Tip: TFT (5.0 inča) capacitive
Broj boja: (24-bit) 16.777.216 boja
Rezolucija: 1080x1920 piksela
Ostalo: osetljiv na dodir, sposobnost dodira ekrana da registruje više različitih pozicija do max 10 prstiju, Triluminos displej, X-Reality Engine, Gyroscope, Magnetometar

Mozda u "tom grmu lezi zec"
 
Učlanjen(a)
04.11.2012
Poruka
11
Bio bih neizmerno zahvalan nekome ko bi mi pomogao oko iGO instalacije (za Sony Xperia C Dual, 540x960 rezolucija, bar tako stoji na sajtovima), pošto sam laik i sve ovo što sam pročitao samo me zbunilo, posebno "instrukcije" koje sam preuzeo ovde. Šta god sam pokušao (a verovatno sam pedeset puta grešio nešto) - ne ekranu je bio neki od "error-a". Na primer, za ženin Prestigio 5503 (480x800) sam vrlo lako instalirao iGO, prema objašnjenjima i linku za aplikaciju od nekog klinca sa Youtube-a, ali dečko je imao sve u jednom folderu kada se raspakuje i nema problema - prebacio sam na SD karticu iGO folder i nekim najobičnijim file manager-om sam instalirao iGO, klikom na .apk fajl i kraj. Minut posla. Jeste da je dečko stavio samo mapu Srbije, ali ok, dosta je i to. Bog ga blagoslovio. Ovde sam se mučio sa čitanjem teme od prve do zadnje strane i oči mi otpadoše (nisam u cvetu mladosti), pa ne znam više: 1) šta treba i odakle da skinem za svoj mobilni i njegovu rezoluciju? (mnogi linkovi ne rade), 2) šta sve stavljam u iGO folder koji prebacujem na SD karticu mobilnog?, 3) šta sve i kako moram da podesim, da bi mi aplikacija proradila?, 4) moram li nakon svakog neuspešnog pokušaja da deinstaliram i potpuno obrišem nevaljalu aplikaciju iz mobilnog? 5) ima li još nešto što sam zaboravio da pitam?
Unapred se do neba zahvaljujem na pomoći, samo da više instaliram taj GPS u ovu kinesku plastiku.
 
Natrag
Top