iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Pozz.

Nešt ne štima. Nakon skidanja ne mogu raspakovat..Imam 7 zip al veli cannot open as archive
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
26
Ubacio> 2. Data.zip 800x480....2560x1600-388958

Ali nakon instalacije izbaci error da nema skin za 480x854...Moze li pomoc sta da uradim? Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Uskoro idem za Grcku konkretno petak 13 e sad neke POI (npr.benzinske pumpe) sto sam napravio u G.earth sacuvao sam u .kml ekstenziji i ubacio u iGO>content>userdata>POI Te POI sto sam ubacio mogu da vidim samo kada tapnem "mesta u okolini kursora"...jel postoji neka varijanta da se vide ti POI bez odlaska u "mesta u okolini kursora".
Ako ima negde tema u vezi sa ovim molim da se prebaci.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
...........
4 Restart your navigation device.
5 Run the navigation software and swich to Advanced mode. Choose the Manage POI icon.
6 Choose downloaded POIs (kml file); then choose Edit and set the distance of POI icon visibility.
The default icon is Google Earth’s globe.
7 In the Navigation menu choose Find POI, and choose as Destination.

Inače na mapi će biti vidljivi tek odpošto se uređaj poveže sa satelitima.
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
...........
4 Restart your navigation device.
5 Run the navigation software and swich to Advanced mode. Choose the Manage POI icon.
6 Choose downloaded POIs (kml file); then choose Edit and set the distance of POI icon visibility.
The default icon is Google Earth’s globe.
7 In the Navigation menu choose Find POI, and choose as Destination.

Inače na mapi će biti vidljivi tek odpošto se uređaj poveže sa satelitima.
Koristim iGO Israel bez ikakvih skinova i ne mogu da nadjem gde je advanced mode kao ni manage POI icon:(ako moze pomoc marxista bio bi zahvalan.
 
Natrag
Top