iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Imas i ti tu "srednju dirku", to je home dugme. Ima ga svaki samsung i pomocu njega se minimiziraju programi kao na kompu i kada zadrzis home dugme vidis spisak svih otvorenih programa
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Ne nisam nezadovoljan,jos ih nisam probao u putu,nego da vidim da li postoji mogucnost da snima "iz navigacije"?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ti bi da naucis da plivas a da se ne pokvasis.

Instaliraj prvu aplikaciju, to je to sto trazis.
 
Učlanjen(a)
03.08.2015
Poruka
1
Sve rezolucije imam okacene na google disku i sve rade. Sve skockano, ali evo i mediafire link za ovu univerzalnu verziju koja radi na svim rezolucijama. Probao sam da skinem i otpakujem rar fajl i sada sve funkcionise kako treba. Probajte pa javite kako vam se cini. Naravno, sve dodatke tipa reljefa, speed kamera sam ubacio. Ovo je verzija sa mapama sva tri proizvodjaca koje se menjaju preko themechangera koji se takodje instalira i nalazi se u iGO folderu. Težina je nesto preko 2kg ;) gb

http://www.mediafire.com/download/a...sa+SKINOM-+9.6.29.483387+-+31.januar+2015.rar


Ne radi vise link, moze li re-upload?
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Zanimljiva situacija koja mi s desila. iGO radi super prilagodio se ekranu na HUAWEI Y530-U00. Sve radi super sem SKIN-ova. Ne vidi nijedan skin sem basic SKIN-a a ostalo sve radi super.

Da li treba da rovim po skinovima i ulazim u .ini file da gledam da li ima linija sa ovom rezolucijom ili postoji nekakvo drugo rješenje.

Mislim je li doovljno igrati se sa .ini linijom unutar skina. Dali je potrebno i ostale stvari mijenjati? Hvala

UPDATE: Sredio sam problem. Ubacio sam: diMkaWA_aP131_default i sve radi super i na HUAWEI na rezoluciju 480 x 854 pixels
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
LeoAndropv skinuo sam tvoju verziju i radi savršeno na mom Galaxy Note 2 telefonu. Svaka ti se dala :-D Zalomio bih te samo da, ako nije problem, okačiš fajl za Srpski interfejs programa. Ponuđeni su mi samo Cro i Eng. Hvala unapred!
 
Natrag
Top