iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Proveri u lokalnom podesavanju, Jedinice i formati da budu km/m.
Dodaj liniju u sys.txt
[navigation]
gps_pos_to_road=1


Nije sigurno da ce pomoci, ali pokusaj..



I ovaj tekst

gps_pos_to_road=1

Može li i on da se ubaci na dnu nekog već postojećeg

[navigation]

koji već ima u sys.txt fajlu ili mora se baš sve ovo dopisati-ubaciti?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Nepotrebna funkcija, da si na Windows CE pa da razumem ali na androidu samo svuces status bar i eto ti preostalih procenata baterije.

EDIT: sad se setih, pa ti rece da koristis desetak razlicitih skinova - zasto, ako ti custom skinovi daju tu (po mom misljenju nepotrebnu) funkcionalnost ti ipak ides na podrazumevani skin?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
66
@marxista mislio sam da to nece biti neki problem,a imam dosta skinova ali prosto podrazumjevani skin mi je najprakticniji za upotrebu jer nije prenapadan i od korisnih informacija samo nedostaje stanje baterije(znam da se status baru moze provjerit,al rekoh mozda neko ima rjesenje i za ovo)...
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@marxista mislio sam da to nece biti neki problem,a imam dosta skinova ali prosto podrazumjevani skin mi je najprakticniji za upotrebu jer nije prenapadan i od korisnih informacija samo nedostaje stanje baterije(znam da se status baru moze provjerit,al rekoh mozda neko ima rjesenje i za ovo)...

Ovaj skin ima prikaz stanja baterije :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/8f19cb15ea35/diMkaWA_aP133%20Mod%20Nks.7z
 
Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
66
@anonymvs Svaki skin koji imam ima prikaz baterije,a ja sam mislio da se to moze podesit i kod podrazumjevanog jer mi on najvise odgovara-ukoliko ima iskustvo s tim neka se javi,ako ne postoji dobro je i ovako....
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Moze i kod podrazumevanog i to mozes videti na mojim skrinsotima u postu #1403 ove teme. Nisam 100% siguran ali mislim da sam to postigao bas onom komandom koju ti je dao cadslobo.
 
Natrag
Top