iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
12
pozdrav imam igo primo 9.6.29.427562 (tesla tablet 1024x768) do skoro je radila normalno ali sada vise mi ne pise gde da skrecem.odnosno pise mi da trazi satelite i pozelene crtice kao da je nasao satelit,cak se i vidi gde sam ali ne govori kada da skrenem i td.ako nisam dobro napisao recite sta da pojasnim unaprted hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pa jel se pomera ili stoji na istom mestu? Nekad može da bude 6-7 satelita zeleno a da pokazuje da nema trenutne pozicije
 
Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
12
pa pomera se i izbaci 6-7 dostupna zelene

edit: u cemu jed problem posto sam pocetnik kada je rec o navigacijio_O
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sačuvaj taj save folder na računaru negde , a ovaj na kartici obriši i pokreni ponovo podešavanja
 
Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
12
jesam ali opet nece.verovatno mi je zapamtio na tabletu negde jer je i na njemu bila instalirana navigacija.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2010
Poruka
19
Instalirao sam i pokrenuo iGO ali nemam pristup svim mapama koje su u folderu content, samo su dostupne nekolike države, nemam pristup folderu poi, nemam pristup ni folderu skin.
Ne znam da li je to zato što su mi mape podijeljene u tri foldera nq, ot, tt da bih mogao da ih mijenjam. Externa kartica je extSdCard i to sam promijenio u dodatku za koji si napisao da treba ubaciti u sys.txt pod folders ali ne znam da li sam trebao promijeniti sve nazive sdcard u extSdCard pod rubrikom folders? Na internoj sam postavio samo fajlove koje si poslao.

Pozdrav i hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Instalirao sam i pokrenuo iGO ali nemam pristup svim mapama koje su u folderu content, samo su dostupne nekolike države, nemam pristup folderu poi, nemam pristup ni folderu skin.
Ne znam da li je to zato što su mi mape podijeljene u tri foldera nq, ot, tt da bih mogao da ih mijenjam. Externa kartica je extSdCard i to sam promijenio u dodatku za koji si napisao da treba ubaciti u sys.txt pod folders ali ne znam da li sam trebao promijeniti sve nazive sdcard u extSdCard pod rubrikom folders? Na internoj sam postavio samo fajlove koje si poslao.

Pozdrav i hvala.
ne možeš istovremeno imati pristup svim mapama
za mapchanger moraš da vidiš koju vrstu ćeš da koristiš.
mapchanger preko profila
mapchanger preko themechangera ili preko nekog trećeg načina

skin se menja na podešavanje, ekran, dnevna noćna tema
poi ideš na pretragu poi tačaka interesne tačke u opcijama traženja adresa i ostalog
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2010
Poruka
19
Znam da ne mogu istovremeno imati pristup svim mapama, nijesam na to ni mislio, nego da nijesam imao pristup svim mapama koje su u istom folderu. Naprimjer od 30 Here mapa koje su u istom folderu, mogu da koristim samo 10. Program je sam preimenovao folder content na externoj kartici, pa ga je duplirao. Na kraju sam sve izbrisao sa externe kartice, ubacio nove fajlove i u sys.txt pod folders postavio samo:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/iGO_EXT"
;content="/storage/extSdCard/Addons/content"

sve ostalo što je bilo pod folders sam izbrisao i sad iGO radi odlično.

Još uvijek ne mogu da otkrijem kako da mijenjam mape kad je content folder na externoj, kad je sve bilo na internoj promjena mapa je radila preko Gja.utility.apk ali sad neće. Da li postoji rešenje i za to?

Zahvaljujem se na pomoći.
 
Natrag
Top