iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
rekao sam ti da save folder obrišeš. ali i sys.txt neka sam igo formira

mapchanger preko profila možeš da koristiš. noon root

ovde imaš dodatne stvari alati mapchanger opcije
Kod:
http://www.upl.me/zRudSX


gjak utility takođe opcija mapchanger
Kod:
http://www.upl.me/8VmNfs
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.10.2013
Poruka
3
vladcepes Захваљујем вам на помоћи. Наместио сам навигацију и ради савршено осим кад положим телефон водоравно онда са десне стране екрана одсече..па 1/10. Вероватно је нешто до sys.txt ?
Ех, заборавио сам да напишем, не ради ми ни српски језик. На енглеском је а у фолдеру lang стоји lang_serbian.rar
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zašto nisi odabrao lang na početku , odakle si skinuo te fajlove? ako si već imao save folder trebao si da obrišeš kao i sys.txt
zašto ne radi? napravi screen shoot
 
Učlanjen(a)
10.10.2013
Poruka
3
Није ми ни понудио да бирам језик. А у фолдеру lang су од старта били и један и други језик. То за енглески је мањи проблем :)
Обрисао сам и data.rar и фолдер save као што сте и написали у упутству, копирао сам један од оних оних data.rar што сте дали линк. Јел бих сада могао да избришем sys.txt па да покренем апликацију и да она сама опет направи нови sys.txt ?
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
1
Braco i Sestre :) jel moze meni neko da pomogne kako da ubacim Igo na Samsung Galaxy s4? Iskren da budem pojma nemam kako se to radi. Ako neko oce da mi pomogne imam Time Viewer na kompu i na telefonu pa moze i tako. Hvala vam unapred
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Није ми ни понудио да бирам језик. А у фолдеру lang су од старта били и један и други језик. То за енглески је мањи проблем :)
Обрисао сам и data.rar и фолдер save као што сте и написали у упутству, копирао сам један од оних оних data.rar што сте дали линк. Јел бих сада могао да избришем sys.txt па да покренем апликацију и да она сама опет направи нови sys.txt ?

da sada kako sam rekao
 
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
2
Moze li mi neko objasniti kako da pronadjem apk fajl za 800x480 tj LG p715 (android 4.1.2)? Na starom Desire sam instalirao iGO bez problema, ovde vidim da treba izmeniti sys fajl, meni je bio na auto pa sam probao i na manuelni unos ali nista.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ne postoji .apk za 800x480 ili za bilo koju drugu rezoluciju.


http://serbianforum.org/mobilni-sve...-6-29-331894-20-sep-2013-a-9.html#post1253225

samo obrišeš sys.txt i save folder i pustiš da sam formira sys.txt

kasnije podesi rezoluciju ako treba

[rawdisplay]
driver="gdi"
screen_xy="auto"
;screen_xy="800_480
:800x480/480x800:fullscreen"

[interface]

vga=1

i jednu od ovih ponuđenih opcija

(Full Screen)

[Android]
Fullscreen = 1
tablet = 0
has_physical_home_button = 1


(With top bar )

[Android]
Fullscreen = 0
tablet = 0
has_physical_home_button = 1


(For tablet with a lower bar)

[Android]
Fullscreen = 1
tablet = 1
has_physical_home_button = 1


(For tablet with upper and lower bars )

[Android]
Fullscreen = 0
tablet = 1
has_physical_home_button = 1
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top