iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
Hvala na pomoći adozinco, pokušaću sutra uveče, nemam vremena ranije, nego ostaje mi nejasno:
-da li to znači da si obrisao sve ono ostalo iz odeljka (folders) i ostavio samo ova 4 reda, ili si to dopisao ispod one gomile linkova koje sam kopirao sa prethodne strane ?
- a drugo, android_secondary_root_path="/storage/ext_sd/IGO" , trebaju li ovi navodnici ovde ipak ili ne, jer sinoć anonymvs reče da navodnici ne idu jer isključuju liniju a potom ih i sam napisa u savetu, pa mi je to nejasno sad skroz...
o_O
 
Učlanjen(a)
11.08.2014
Poruka
13
uff, pročitah još jednom sve, skonto sam ovo oko zareza :gl_sigh:
ostaje samo prvi deo pitanja...
 
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poruka
1
Jel ima neko ideju kako da podesim u sys.txt da mi poveca zoom u 3d prikazu? Suvise je udaljeno i zbunjujuce.
Inace radi normalno na Lg G3,malo je sporija od primo 2.0 koju sam imao na s3 ali sam zadovoljan
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Hvala na pomoći adozinco, pokušaću sutra uveče, nemam vremena ranije, nego ostaje mi nejasno:
-da li to znači da si obrisao sve ono ostalo iz odeljka (folders) i ostavio samo ova 4 reda, ili si to dopisao ispod one gomile linkova koje sam kopirao sa prethodne strane ?
- a drugo, android_secondary_root_path="/storage/ext_sd/IGO" , trebaju li ovi navodnici ovde ipak ili ne, jer sinoć anonymvs reče da navodnici ne idu jer isključuju liniju a potom ih i sam napisa u savetu, pa mi je to nejasno sad skroz...
o_O
Meni su ostala samo ta 4 reda, ostalo sam izbrisao kao nepotrbno.Liniju iskljuuje taka zarez ; ispred
 
Učlanjen(a)
22.08.2014
Poruka
14
Za sve koji imaju Lg G3,instalirajte igo apk sa sys_changed,vec je postavljen na forumu. On ce vam sam napraviti sys.exe i radi sve odlicno. Bitno je da data.zip bude odgovarajuci ali to je vec poznato da ovaj poslednji pokriva sve rezolucije.
 
Učlanjen(a)
22.08.2014
Poruka
14
Na G3 kod mene radi sa kartice. Telefon je root-ovan ali to nije dovoljno. Morate skinuti "sd kitkat fix" sa marketa da ispravi gresku na rezanju podataka na karticu,potom sve sljaka. I jos nesto,na 4.4.2 androidu,igo radi samo u delvik modu,u ART-u nece da pokrene.
 
Učlanjen(a)
22.08.2014
Poruka
14
Nisam uspeo da pokrenem nijedan skin na Lg G3,a probao sam gotovo sve. Primo iGO_Israel_9.6.29.404739 je softver pa ako neko ima resenje bilo bi lepo
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2011
Poruka
5
Relativno sam pocetnik u instaliranju navigacija, ali nisam bas ni laik. Prateci upustva uspesno sam instalirao iGO u vise modela telefona i to sve na memorijsku karticu. Medjutim imam veliki problem kod dva moja licna telefona Xperia Z i LG L90. Sa memorijske kartice nikako nece da radi navigacija, a na internoj memoriji kada se instalira radi perfektno na oba telefona. Medjutim to zauzima veliku internu memoriju,(cela evropa) pogotovu na LG L90. Sta treba da uradim da bi iGO radila sa memorijske kartice i na xperia Z i na LG L90. Citao sam postove , pokusavao sve moguce sto pise ovde ali nece.
pozdrav Srdjan
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Relativno sam pocetnik u instaliranju navigacija, ali nisam bas ni laik. Prateci upustva uspesno sam instalirao iGO u vise modela telefona i to sve na memorijsku karticu. Medjutim imam veliki problem kod dva moja licna telefona Xperia Z i LG L90. Sa memorijske kartice nikako nece da radi navigacija, a na internoj memoriji kada se instalira radi perfektno na oba telefona. Medjutim to zauzima veliku internu memoriju,(cela evropa) pogotovu na LG L90. Sta treba da uradim da bi iGO radila sa memorijske kartice i na xperia Z i na LG L90. Citao sam postove , pokusavao sve moguce sto pise ovde ali nece.
pozdrav Srdjan
Prouci dobro post 1053, negde pravis sistematsku gresku
 
Natrag
Top