iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Da li bi mogao negde da okacis te "pojacane" audio fajlove?
Meni se onako slabije cuje navigacija pa bi mi mozda to pomoglo.
 
Učlanjen(a)
02.07.2013
Poruka
1
Pozdrav, instalirao sam ovu verziju na HTC ONE X i na Sony Expiria i sve radi bez greske, medjutim kod drugara nikako da proradi pa molim pomoc, putuje na more. Evo modela i greske koju prijavljuje. Hvala unapred.

Acer s500
Android 4.1.2

Error
User iterface resolution (720*1134) is not supported or compatible skin can not be found
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Izgleda da je skinuo posto ne mogu da dodjem do audio fajlova?Takodje me interesuje da li se tim zvukovima pojacava jacina u celoj navigaciji ili samo za odredjene zvukove?Da li moze neko ponovo da postavi samo audio fajlove?
Hvala.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da li neko ima informaciju kada ce 3D building obuhvatati solidan broj zgrada u srbiji, to jest kada ce se raditi na .3dc fajlu?
Trenutno je to svedeno na svega nekoliko znamenitih zgrada...
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
HVALA za opomenu,od jutros sam na poslu konfuzan totalno (kad stalno neko ulazi i izlazi iz kancelarije,pita,zapitkuje,ubija dosadu onda mi mozak blokira) pa sam greskom zakacio pogresno link,HVALA STO JE LINK UKLONJEN,uradio sam reupload linka u prethodnom postu,a evo i ovde

Kod:
http://www.mediafire.com/download/404s6m169tzyjwo/AUDIO+VOLUME+UP.zip

Da i na pitanje...naravno da ne pojacava zvuk u komplet navigaciji,vec samo fajlove koji su u u zipu,a o cemu se radi mozete naci na stranici koju sam vec okacio u prethodnom postu.
Od jutros sam uspio ubaciti HUD u iGO ISRAEL zadnju verziju ali problem sa glasovima nisam rjesio,mada sam ispostovao dosledno sve sa navedene strane,ipak na neki nacin sam uspio dobiti ta upozorenja na neki nazovi pjesacki nacin,e sad da li ista i rade to jos ne znam jer kod pokretanja simulacije nemam nikakvih obavjestenja,cekam da podjem kuci pa cu sve prekticno testirati jer moram proci pored 2 kamere pa cu vidjeti da li ce se oglasiti i javim rezultat,a ako neko ima slicnih iskustava neka javi kako je rjesio problem....IZVINJENJE JER OVA TEMA I NIJE BAS NA PRAVOM MJESTO,ISPRAVNIJE BI BILO DA TAMO PISEM!
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Poboljsanje hvatanja GPS signala

Pogledajte prilog 54976 Pogledajte prilog 54975

Problem sa dugotrajnim trazenjem signala se desava zbog sinhronizacije vremena uredaja sa vremenom atomskog sata - sa satelita ili sa NTP servera.
Smart Time Sync Pro - rijesava ovaj problem - potreban root pristup.
Poslije pokretanja ove aplikacije trazenje satelita traje nekoliko sekundi!

Hvala -osiris4isis!
Moze li pomoc oko ovoga, telefon je rutovan, aplikaciju sam instalirao ali kad treba da sync time sa gps ona izbaci da nema root pristup telefonu, a iza se sam Super SU oglasi da je aplikaciji dao root pristup.
Takodje vidim da si post menjao pa mozda iams jos neku verziju?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.994
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
@Che_Guevara007
Nema potrebe klikati na - Sync time - jer kako si i sam naveo - a iza se sam Super SU oglasi da je aplikaciji dao root pristup.
Znaci aplikacija "uradi posao".

Evo ubacio sam novu verziju -

http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-87#post-1441571 #865 i u
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-ans-navigator-basarsoft.434911/page-113#post-1441573 #1128.
Nisam siguran da se razumemo, jer ja po nekom logicnom razmisljanju sam proveravao da li je odradila posao tako sto "odradim sinhonizaciju, restartujem telefon i opet probam sinhonizaciju i opet je na nekih 4,6 sekunde. Zar ne bi trebalo ako je odradila posao da bude nesto iznad 0?

Probao sam jos nekoliko varijanti ovog tipa aplikacija sa play store i jedino mi ova radi da sam siguran u to:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourcewalker.gpstime
Ali jedino nisam siguran u njenu tacnost, pa ajde ako ti nije problem uporedije sa smart sync pro i reci da li daju isto vreme, tj posle sinhonizacije sa jedne na drugu je jako mala razlika?
Edit:
Ispitao sam na drugom uredjaju, razlika je 0,5 sekunde ili 500 mili sekunde, sad to je do ovih prestupnih godina ja misli jer ovaj sync time smart ne racuna to vreme i ide direktno na gps, dok ovaj gps time racuna to za srednje evropsko vreme.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top