iGO NextGen Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ja našao nisam ništa vratio 15-et stranica unazad...
Slabo si listao, a postoji i search opcija :)
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-gps-navigacija.409913/page-443#post-2208391
ima na minimum još par mesta u temi, da ih ne kvotujem sve. I u dosta drugih
Problem je kod većine uređaja sa Androidom iznad verzije 6, začudo jedino LG odskače u tom pogledu, mada ni oni ne kod svih modela i ne sa svim verzijama NG-a.
U pitanju su zabrane upisa na eksternu karticu, i tu pomaže samo full root i/ili divča ROM.
Dobro, bitno je da radi i da si zadovoljan. Za ostalo ti je lepo odgovorio kolega toda81
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Onda samo uzivaj. Ubaci pongo skin i imaces mnogo vise opcija u podesavanjima, a doduse imas i skockane verzije sa vec ubacenim skinom ;)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

A ima li određena verzija pongo sina?, ili ne?, odakle i koji da preuzmem?, ako mi to još možeš reći. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ja sam preuzeo ovaj skin.mod. zip, i raspakovao ga i imam iGO za external i internu memoriju. Kad otvorim interni iGO ima dosta foldera, vidim UX folder u njemu ima ovih fajlova, da li njega treba da prebacim u moj iGO folder?, I vidim u drugom UI nextgen folderu POI,, I to da iskopiram?
Ne znam šta treba.

Ja ne vidim neki drugi izgled i u podešavanjima nema nigde da piše pongo ili ja grešim jer nisam vičan ovome. Iskopirao sam ceo folder iGO u moj folder iGO,, sigurno je smešno ali ne znam. A kako se podešava da se vide zgrade u 3D formatu. Mene ovo buni.

Uhh izvinjavam se pogrešno sam preuzeo uhh. Kada preuzmem I raspakujem, sadržaj kopiram u iGO/content/skin?, je li tako?
 
Poslednja izmena od urednika:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ne, nije tako... Daleko je od toga...

U "svom" iGO folderu obriši postojeći ux folder, pa umesto njega iskopiraj ux folder koji si našao u preuzetom paketu.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ja sam preuzeo ovaj skin.mod. zip, i raspakovao ga i imam iGO za external i internu memoriju. Kad otvorim interni iGO ima dosta foldera, vidim UX folder u njemu ima ovih fajlova, da li njega treba da prebacim u moj iGO folder?, I vidim u drugom UI nextgen folderu POI,, I to da iskopiram?
Ne znam šta treba.

Ja ne vidim neki drugi izgled i u podešavanjima nema nigde da piše pongo ili ja grešim jer nisam vičan ovome. Iskopirao sam ceo folder iGO u moj folder iGO,, sigurno je smešno ali ne znam. A kako se podešava da se vide zgrade u 3D formatu. Mene ovo buni.

Uhh izvinjavam se pogrešno sam preuzeo uhh. Kada preuzmem I raspakujem, sadržaj kopiram u iGO/content/skin?, je li tako?



Jesam uradio tako kao što kažeš, ali sam preuzeo pogrešan fajl, nisam sa linka preuzeo pongo.mod.skin.zip, nego slučajno neki drugi. Sad preuzimam ovaj za koji mi je dat link.I tamo od čkana Pera Simic ima slika njegovog iGO, i ja nisam imao one ikonice na ekranu.Znači sad kada preuzmem pongo, raspakujem i folder UI iskopiram u moj iGO? A je li ću imati sada zgrade u 3d formatu ?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ja sam preuzeo ovaj skin.mod. zip, i raspakovao ga i imam iGO za external i internu memoriju. Kad otvorim interni iGO ima dosta foldera, vidim UX folder u njemu ima ovih fajlova, da li njega treba da prebacim u moj iGO folder?, I vidim u drugom UI nextgen folderu POI,, I to da iskopiram?
Ne znam šta treba.

Ja ne vidim neki drugi izgled i u podešavanjima nema nigde da piše pongo ili ja grešim jer nisam vičan ovome. Iskopirao sam ceo folder iGO u moj folder iGO,, sigurno je smešno ali ne znam. A kako se podešava da se vide zgrade u 3D formatu. Mene ovo buni.

Uhh izvinjavam se pogrešno sam preuzeo uhh. Kada preuzmem I raspakujem, sadržaj kopiram u iGO/content/skin?, je li tako?
Ovako preuzeo si pogresan...
U postu su dve verzije originalna od autora koja nije menjana i MOD koja je prilagodjena za nas.
Lepo sam napisao da preuzmes MOD vreziju koja je prilagodjena nama, a i u njoj je dodato sve sto je potrebno lang, voice itd.
Da bi Pongo skin ispravno radio morate da imate sledece:
ux - folder sa oko 90 ux zip faila-ux folder se kopira direktno u Baze_Folder/ux
data.zip
- za pongo skin-data.zip se kopira direktno u Baze_Folder/
sys.txt
- prilagodjen za pongo skin-sys.txt se kopira direktno u Baze_Folder/
Lang
fail - prilagodjen za pongo skin-lang se kopira na putanji Baze_Folder/content/lang
Voice
fail - prilagodjen za pongo skin-voice se kopira na putanji Baze_Folder/content/voice
Ove 5 stavke su izuzetno bitne i moraju biti bas za Pongo skin, mesanje sa drugim skinovima nije dozvoljeno pa makar to bio i originalni skin.
Zato je bitno da prilikom dodavanja Pongo skina u na primer osnovnu verziju, ove 5 stavke obrisati iz osnovne verzije a onda nove kopirati, one koje se dobijaju u Pongo skin paketu.
Ni u kom slucaju ne prepisivati, pogotovo ux folder da ne bi ostalo nesto od prethodne verzije.
Sve ostalo kao global_cfg, mape, building, lang, scheme, itd. koristiti iz osnovne verzije (pozeljno je da je naj novijeg datuma pogotovo global_cfg)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ovako preuzeo si pogresan...
U postu su dve verzije originalna od autora koja nije menjana i MOD koja je prilagodjena za nas.
Lepo sam napisao da preuzmes MOD vreziju koja je prilagodjena nama, a i u njoj je dodato sve sto je potrebno lang, voice itd.
Da bi Pongo skin ispravno radio morate da imate sledece:
ux - folder sa oko 90 ux zip faila-ux folder se kopira direktno u Baze_Folder/ux
data.zip
- za pongo skin-data.zip se kopira direktno u Baze_Folder/
sys.txt
- prilagodjen za pongo skin-sys.txt se kopira direktno u Baze_Folder/
Lang
fail - prilagodjen za pongo skin-lang se kopira na putanji Baze_Folder/content/lang
Voice
fail - prilagodjen za pongo skin-voice se kopira na putanji Baze_Folder/content/voice
Ove 5 stavke su izuzetno bitne i moraju biti bas za Pongo skin, mesanje sa drugim skinovima nije dozvoljeno pa makar to bio i originalni skin.
Zato je bitno da prilikom dodavanja Pongo skina u na primer osnovnu verziju, ove 5 stavke obrisati iz osnovne verzije a onda nove kopirati, one koje se dobijaju u Pongo skin paketu.
Ni u kom slucaju ne prepisivati, pogotovo ux folder da ne bi ostalo nesto od prethodne verzije.
Sve ostalo kao global_cfg, mape, building, lang, scheme, itd. koristiti iz osnovne verzije (pozeljno je da je naj novijeg datuma pogotovo global_cfg)


Uradio sve kako je napisano, sve sam iskopirao iz Pongo.skin.mod-a ,a iz mog iGO foldera obrisao ove fajlove.A kako da imam one 3D zgrade,ako ih nema?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Da bi dobio zdrade i zdanja na mapi u folder building
Baze_Folder\content\building dodati failove *.3dc, *.3dl.
Onda podesiti Meni/Podesavanja/Izgled navigacije/izgled mape ukluciti zdrade i zdanja.
1.png
Onda ce na mapi biti prikazano to sto si dodao.
2.png 3.png
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
5
moze li mi neko dati link poslednje verzije IGO navigacije i jedno pitanje da li se mape ubacuju naknadno ili mogu preko app da se preuzmu dzaba kao kod navigona ?
 
Natrag
Top