iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
2
Meni radi bez problema, na svim NextGen verzijama.
Pogledajte prilog 100340 Pogledajte prilog 100341 Pogledajte prilog 100342
Smem li da pitam kako znaš da ih ne čita? Ne prikazuje ih u rezultatima pretrage, ili ih nemaš u podešavanjima prikaza poi na mapi (sličice gore)?

Nema ih u pretrazi a ikonice me ne zanimaju mnogo, samo da mogu da odaberem te tačke kao destinaciju.
Imam nekih 30-tak tačaka i ne unose mi se koordinate ručnoručno u favorites, promašiću nešto garant.

Možeš da pošalje neki primer kml koji sigurno radi na nextgen-u? Da znam da li je sintaksa fajla pogrešna ili je do aplikacije.
 
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruka
9
Pozdrav svima!
Koristim iGO Primo NextGen 9.18.27.681657 sa Here 2016.Q3 mapama.

Kada idem na Odrediste/Adrese stoji
Zemlja-Srbija
Grad-Beograd
Ulica-... npr ukucam (ili na mikrofon kazem) ulica Borcanskih Zrtava 1914 - nemoze da je nadje jer se ulica nalazi u Borci/Palilula (meni stoji Grad-Beograd, a i Borca/Palilula je isto u Bgd kao i Zemun i dr. opstine)

Moje pitanje je, kako da ja nadjem tu npr. istu ulicu ako neznam da je ona u Borci?
Postoji li neko zaobilazno resenje? Da se npr. nekako stavi Grad-*.* pa da izlista sve te ulice u svim gradovima u kojima postoji, pa cu ja selektovati onu koja mi treba!?
Unapred Vam se zahvaljujem na odgovoru!
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Pa valjda bi trebalo da znaš gde putuješ? Subotica ili Vranje ili neki određeni grad.
Što se tiče odabira grada kada se ukuca BEOG, ponudiće ti vise dela grada koje pripadaju pod zadati kriterijum.
Osnovna namena navigacije je da te navodi u toku vožnje, a ne za pretragu kao Google.
 
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruka
9
Pa valjda bi trebalo da znaš gde putuješ? Subotica ili Vranje ili neki određeni grad.
Što se tiče odabira grada kada se ukuca BEOG, ponudiće ti vise dela grada koje pripadaju pod zadati kriterijum.
Osnovna namena navigacije je da te navodi u toku vožnje, a ne za pretragu kao Google.
Ovo me konkretno interesuje zbog kuma koji je relativno skoro poceo da taksira. Kad mu sedne stranka u vozilo, mozda nece znati na kojoj se opstini ulica nalazi. Nazivi ulica se u Bgd svaki cas menjaju i jako ih je tesko zapamtiti, i iz tog razloga mi je potreban odgovor na gore postavljeno pitanje.
Hvala Vam u svakom slucaju!
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Nešto ti tu nisi tražio kako treba
Screenshot_2017-02-09-21-11-32.png
Glasovne komande "borcanskih zrtava"
Kada kažeš "borčanskih žrtava", nema rezultata pretrage
EDIT: nađe je i kada kažeš samo "žrtava"
 
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruka
9
Nešto ti tu nisi tražio kako treba
Pogledajte prilog 100389
Glasovne komande "borcanskih zrtava"
Kada kažeš "borčanskih žrtava", nema rezultata pretrage
EDIT: nađe je i kada kažeš samo "žrtava"
Kod mene definitivno nece. Pretpostavljam da je u pitanju neko sitno podesavanje ili sys.txt ili ...
Malopre sam probao da vratim neku stariju verziju iGO Primo koju sam koristio unazad dve godine i kod nje isti problem ima. Imate li kakvu ideju sta bi moglo biti u pitanju? Hvala Vam mnogo na odgovoru, ako nista, bar sad znam da je kod mene neka greska. Kod drugih navigacija nemam ovaj problem, ali dzaba kad mi iGO prirastao za srce. :)
 
Natrag
Top