iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
E taj problem sam i ja imao pa sam instalirao Igo gift i sve je proradilo.
Navelo me je na sumnju da se mora sve detaljno obrisati i reinstalirati, kad je izašao igo gift, 3x sam ga reinstalirao i proradilo. Svaki put je bio isti postupak,ali je tek kasnije proradio. Uglavnom skini najnoviju verziju i radiće,što bi se vraćao na ranije verzije.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pongo skin radi sad i na basarsoft i na israel a verovatno i na google play verziji.
tako da avicsync nema nikakve svrhe.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Postovani @vladcepesh ako sam lepo razumeo pravila foruma (kao i mnogi drugi) samo naj kompletnije i naj funkcionalnije verzije mogu da se nadju na prvoj strani. Ova verzija Avicsync o kojoj sam pisao, i sa kojom imam problema je na prvoj strani znaci po logici bi trebala biti i naj kompletnija (naravno pored ostalih sa prve strane, imam ih sve instalirane). Tu je i vase uputsvo da se trebaju pratiti prve strane teme gde su same aplikacije i poslednje strane gde su poslednje dopune i apdejti. U ostalom meni su sigurnije vase verzije koje vi postavite na prvoj strani nego verzija nekog clana od juce koji ima celih 6 posta i vec nudi svoje idealne verzije. Ili mozda gresim.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Avicsync je uglavnom zbog skinova dobila značajno mesto, mana je što mora za svaki novi update da poseduje licence. Lično preferiram israel verziju jer sa primo verzijom je najčešće išao update. A tako će verovatno biti i sa nextgen.
I što je najbitnije svi servisi su otvoreni.
Ostaje novi servis upozorenje za krivine koji je povezan sa dem fajlom i potrebna je licenca koja će biti trajna.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
moze li se obnoviti link na prvoj strani za Android basarsoft_nextgen_v9.18.27.627562
 
Učlanjen(a)
28.01.2016
Poruka
11
Како да подесим гласовно упозорење за камере у овај израел са прве сране.
У фолдеру ui_nextgen/audio/speedcam_en има аудио фајлови али у вожњи се чује само бип.
Хвала.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
basarsoft_nextgen_v9.18.27.627562
instalacija malo "trči", a zatim obavestava apk not installed. Vec nekoliko puta pokusavam instalirati Basarsoft, ali ne uspeva ni u telefon, a ni na eksternu karticu. Avic i Israel se instalira bez problema, ali jako sporo se dižu....
Telefon je Lenovo s60, a android 5.02.
Ima li neko ideju.
PS. Imam instaliran iGO Primo i nista vise..
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
basarsoft_nextgen_v9.18.27.627562
instalacija malo "trči", a zatim obavestava apk not installed. Vec nekoliko puta pokusavam instalirati Basarsoft, ali ne uspeva ni u telefon, a ni na eksternu karticu. Avic i Israel se instalira bez problema, ali jako sporo se dižu....
Telefon je Lenovo s60, a android 5.02.
Ima li neko ideju.
PS. Imam instaliran iGO Primo i nista vise..
Ovo je verzija sa prve strane, nista nije menjano...
HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVY1dtbDFtWm9zUDQ/view?usp=sharing
 
Natrag
Top