iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Od koje verzije uzeti sve ostalo sem (ux foldera, data.zip, i apk fajla) koji je urednik postavio u svom postu 1750 i iskoristiti za pakovanje iGO Gift 9.18.27.687519 - 26.jan.2017?.
Ja sam probao da koristio iGO_Israel folder samo preimenovan u iGO_Gift i da zamenim ono sto je postavljeno za iGO Gift 9.18.27.687519 - 26.jan.2017. Kad se instalira pise ISRAEL a i kad se udje u informacijama o aplikaciji pise Isralel. Nikakva razlika od iGO_Israel sa prve starane. I ja sam mislio da je neka specijalna verzija pa reko da probam ono sve isto.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ISRAEL_9.18.27.687519_LOG

IGO_Israel folder kopirati na internu memoriju. Ako imate dozvoljen upis na externu onda može i tamo.
Apk fajl je u folderu install.

Kompletan osnovni sadržaj plus

Ux - original skin
Ux_arimi default skin + RGB+ set UX-plugins
Ux_pongo skin

Posle prvog podešavanja ako hoćete da isprobate sva tri skina onda save folder preimenovati u save_default
i ux folder u ux_default
ux_arimi preimenovati u ux i pokrenuti igo. posle podešavanja preimenovati save folder u save_arimi
a ux folder u ux_arimi.
ux_pongo preimenovati u ux i pokrenuti igo. Posle podešavanja preimenovati save folder u save_pongo
Pošto ste isprobali sva tri skina odaberite koji vam najviše odgovara i sa tih foldera save i ux skinite dodatni naziv (_default, _arimi, _pongo) jedan od ova tri.
Ostale save i ux foldere od drugih skinova možete da obrišete. Ili sačuvate svejedno.
Za tts lana treba vam vocalizer_e2.TTS_1.0.2.3T2.apk
i folder VocalizerEx2
To imate u posebnoj temi za tts.
Building, map i poi samo srbija
Tom tom 2016.09 i here 2016 Q4
ostale karte dopuniti po izboru,
kao i dem i raster karte.

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/4veZ/QhVHoAyzF
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
NextGen - Lang_Serbian_Latin - Lang_Serbian_Cyrillic

Prevod je za verzije NextGen sa Pongo skinom.

Ovdje su dopune koje sam uradio - cca 200 novih linija.
Ova dva fajla kopirati u - iGO_xxx/content/lang
Ovo je dopuna onoga sto je vec objavljeno u # 1441
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin.zip
    110,8 KB · Pregleda: 77
  • Lang_Serbian_Cyrillic.zip
    113,9 KB · Pregleda: 40
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Imam igo nextgen jun 15 2016,pongo skin. u skin settings/upozorenja/upozorenja o prekoracenju/view speed full screen stavim iskljuceno i kada ponovno pokrenem navigaciju vrati se postavka na overspeed.
Zašto mi ne pamti odabir iskljuceno,nego stalno vraca na overspeed?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Imam igo nextgen jun 15 2016,pongo skin. u skin settings/upozorenja/upozorenja o prekoracenju/view speed full screen stavim iskljuceno i kada ponovno pokrenem navigaciju vrati se postavka na overspeed.
Zašto mi ne pamti odabir iskljuceno,nego stalno vraca na overspeed?
Uzmi ovu zadnju sto je postavio @vladcepesh u #1774 bezpekorno radi sa sva 3 skina, odavno nijedna nije ovako dobro skockana.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Instalirao sam ovu,ali mi se ruši kada naiđem na tunel. Kako da to rijesim?
Ne znam sa kojim skinom je koristis. Ja je konkretno koristim sa pongo na Samsung Galaxy S2,S3,S7 nemem taj problem. Jednom prilikom je prijatelj imao slican problem na nekom kinezu (sa verzijom sa prve strane) kada se na ekranu pojave slike putokaza ili tunela ili tako neka slika izadje iz navigacije. Na zalost nikad nismo uspeli da pronadjemo uzrok problema koji se javljao ali samo na tom telefonu.
Probaj da iskljucis prikaz tunela, mozda ce da pomogne.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.01.2016
Poruka
11
eto da ne ispadne da sam party breyker i da samo umem da kritikujem ova poslednja ISRAEL_9.18.27.687519_LOG sto je postavio @vladcepesh sa prevodom koji je postavio @nenadsenn pravi paketic. sve upakovano kako treba cak je i klinac instalirao kod sebe prateci uputstva. posebno mi se svidja detaljno uputstvo i onda naravno da nema glupih pitanja i pod pitanja. vidis @akineki kao sad nema dileme koji bazni folder ili koji content koristiti. sve pohvale nema sta dodati ni oduzeti.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
vidis @akineki kao sad nema dileme koji bazni folder ili koji content koristiti. sve pohvale nema sta dodati ni oduzeti.
Nikad je nije ni bilo! Ako nisi ranije pronasao u temi, upravo si od mene u postovima #1768 i #1771 dobio detaljna uputstva i objasnjenja na tvoja pitanja i potpitanja. I dalje tvrdim da je sve receno i objasnjeno po sto puta, samo je potrebno procitati celu temu (iako znam da je to mnogima gubljenje vremena), pa onda kritikovati druge. Pozdrav!

EDIT:
Kao potvrdu svemu gore navedenom, evo i linka ka postu #1421, gde urednik ovog foruma uz objavu verzije iGO_Israel_Gift_9.18.27.658108 - Full patched - naglasava da aplikacija moze biti instalisana u folder iGO ili iGO_Gift. Samo se trebalo vratiti 36 stranica unazad.
http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-gps-navigacija.571773/page-143
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top