HITNO ODGOVOR MOLIM VAS

Učlanjen(a)
28.09.2012
Poruka
39
kupio grafu stavim sve prikljucim i pokaze prvo iime monitora kao pri svakom paljenju i onda vrti check connection cable i NISTA vise.. sta da radim???
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
34
Možda ti je oslabilo napajanje, znam par ljudi kojima se to dešavalo, možeš pokušati od nekog da posudiš ispravno pa da probaš sa njim...
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Mozda nisi dobro povezao kabal sa grafickom, i to se desava, ili je kabal nategnut na ulazu u graficku pa se pokidao(meni se to desilo prosle nedelje, kupio novi dvi kabal i resio problem) opisi nam malo detaljnije, koja grafa, koje napajanje itd
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
38
Proveri da li je grafickoj kartici potrebno dodatno napajanje i resetuj BIOS
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Iskljuci u biosu ukoliko imas integrisanu graficku i prebaci na agp ili pci express.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
P
al i posle resetovanja biosa isto nece?

Nije trebalo da resetujes bios. Pa verovatno je u biosu po default ukljucena integrisana graficka. Nadji opciju internal graphic i promeni na odgovarajuci tip, sacuvaj podesavanja, pa restartuj kompjuter i vidi. Uvek je ukljucena integrisana na osnovnim podesavanjima, jer kako bi je drugacije ukljucio ukoliko nemas drugu graficku.
Ukoliko nije to, ukljuci zvuk i vdid da li se cuje zvuk kada se dize windows da odstranimo mogucnost neispravne graficke kartice proveri ukoliko si u mogucnosti ulaz za grafiku na drugom monitoru, ili ukoliko si u mogucnosti drugi ulaz na grafickoj kartici (dvi ili vga koji god da nisi probao). Naravno mislim da si probao da pricvrstis kablove opet.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.09.2012
Poruka
39
nisam resetovo bios a u biosu sam naso pci expres , pci i onboard i promenio na pci e i nece ..imam dva dvi a na njoj i na svaki sam probo i nista
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ok, da li ploca daje neki zvuk, i/ili se cuje windows posle nekog vremena? Bez obzira da li radi monitor sistem bi trebalo da podigne ukoliko je graficka ispravna, ukoliko ne onda nesto najverovatnije nije u redu sa slotom ili grafickom karticom, ukoliko se cuje zvuk sistema, mozda je problem do monitora.
 
Natrag
Top