Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
1
Windows Ce - problem sifra

Imam windows ce laptop i nisam dobio sifru kako da se ulogujem nosio sam u servis al tamo neznaju...molim vas ako neko zna da mi odgovori jer mi je laptop potreban hitno...!
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2011
Poruka
16
dreamweaver hitno?

Pozdrav svima imam zadatak od skole da u dreamwaeveru napravim sajt neke firme i sad sve dobro ide ali dosli su na redu linkovi problem je u tome kada linkujem npr "pocetna strana" i pokrenem je u browseru i samo jednom moze da se klikne na pocetnu stranu u cemu je problem mozda sam nesto zaboravio?
hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
519
Titl je naopacke

Molila bih za pomoc, jer cu izludeti posto ne znam u cemu je problem .... elem ... u nekim filmovima, kada ih narezem na DVD titl se pojavi obrnuto, kao u ogledalu da je .... Na kompu mi je titl ok, ali kada ga pustim na DVD-u on je obrnut ....

Zna li neko u cemu je problem ....

Veliko hvala unapred :stupid:
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Jesi li ga lepila na film ili samo stoji pored njega? Probaj da ga zalepis...
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
neverujem da je napojna jer da je napojna on ne bi uopste reagovao na pritisak "dugmeta" ali on krene pa iz nekog razloga obustavi pokretanje sistema koliko god bilo tesko savetujem ti servis!!!
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
Pokusaj da pritisnes CTRL-ALT-DEL dva puta,posle toga upisi u ,,username,, administrator.Ja sam jednom tako uspeo,ili potrazi na YOUTUBE ,,OPHCRACK CD LIVE,,(nakon downloada ovo narezi kao ISO fajl i ubaci CD u komp... mozda ti to moze naci sifru).
 
Natrag
Top