Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
64
pa formatiranje znaci da ocisti tj,obrise sve sa njega.
tako da je gubitak podataka neizbezan,jedino ako ih ne narezes,ili ne prebacis na drugi HDD.
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2011
Poruka
1
Logitech webcam s5500

Pozdrav
Skoro sam kupio ovu web kameru, u sustini sam zadovoljan sa njome, medjutim nije mi jasna jedna stvar, na specifikaciji pise da kamera snima video do 30 frejmova u sekundi, ali kad recimo snimim video i pogledam detalje snimka vidim da je video snimljen sa svega 15 frejmova a u podesavanjima kamere nema te opcije za povecanje frejmova, tako da video koji snimim ima dosta duhova sto mi se nimalo ne svidja...
Pitnje glasi, kako da podesim da video snima 30 frejmova, ima li neko od vas ovakvu kameru ili slicnu, ima li uopste resenja za poboljsanje videa???

Hvala unapred na odgovorima...
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
64
ne,to ti je jedini nacin! =S
i samnom je vec bilo tako da sam imao vazne svari na HDD-u,pa sam morao da formatiram,jer drugacije nije moglo =/
 
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
12
Probaj da iskljucis power save opciju u kontrol panelu,ili da namjestis da ti se hard ne iskljucuje nakon nekog vremena (Power options u control panelu)...
 
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
12
Ja bih pazario u Atomu i preporucujem ti da sam sebi sastavljas konfiguraciju gdje god da kupujes,jer za 30 hiljada dinzi,mozes sebi malo bolju konfu da sklopis...
 
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
12
imao celeron,napatio se,prodao,kupio AMD Phenom II,progledao,vidio Intel I3,pozelio,pogledao u novcanik,zaplakao...
 
Natrag
Top