Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ako je I3 odlican za igre, zasto bi iko kupovao onda I5, i I7 procesore? Naravno da ce moci da se igra, ali ipak postoje gomile stvari koje nece smeti da ukljucuje u igrama (cuo za AA, AF, Dx11...?).

Grafe su ti inace ok koje su preporucene, ali to vec i kosta osetno vise. Inace dzabe ti je 1Gb memorije ako je grafa spora. To mi je uvek bilo trulo, na graficku sa dna ponude staviti 1Gb spore memorije. Ali ljudi se pale na to, ocigledno.

Pogledaj malo ITsvet, imas grafe za 3000,15000 pa do 50000. E, sada sam proceni koja je u kojoj meri za igranje na kompu.


Vidi mogu ja njemu napisati koju god hoce konfiguraciju jer ih ja sklapam ali covjek nema para za bolje pa da mu pomognemo da sastavi da to radi fino.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
10
imam HP PSC 1410 koji je 3 godine radio besprekorno! dopunjavao sam boje sam sve do jučer ! kad sam ubacio kertridže u štampač nije ih više prepoznao,samo pokazuje error i svetli mi lampica od boja!!! šta da radim,dali postoji neki reset za taj štampač? tražio sam po internetu ali nisam našao baš za njega ništa posebno!!! pomažite ako je neko imao ovakav problem ili ako zna nešto o tome!!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
2
Stampac Lexmark X5650

Da li je moguce kertridze za ovaj stampac (sa oznakama 36 i 37) refilovati i ponovo koristiti?
Kada sam ih refilovao i vratio u stampac, on ih prepoznaje ali prijavljuje da su prazni i nije moguce ni stampati ni kopirati. Da li je moguce na neki nacin prevariti stampac da ponovo radi sa napunjenim kertridzima???
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
54
Pitanje je glasilo kakav je taj komp za igre, a ne imam toliko i toliko para, oce li ikako raditi. Znaci radice to sve, ali daleko od full detalja i slicnih izjava.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Evo onda neku mu ovo bude osnova za zvijer od racunara i jos da izabere od one dvije grafe sto sam mu postavio i to je to.





Asus Rampage III Extreme


X58-CrossFireX-SLI,E-2-254522-13.jpg


Intel i7-875K 2.93GHz 8MB
bigimg.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ne moze da podrzava DDR2, ako ti je u sva 4 slota DDR1 4x256MB, tako da to otpada, jer RAM moduli za DDR2 fizicki nemogu uci u te slotove na tvojoj ploci, rekao sam ti da ta masina nije za upgrade, vec za office, bolje da tako i ostane nego da bacas pare na nesto sto je odavno prevazidjeno i tehnicki nije isplativo.

Namenjen je iskljucivo za XP.
 
Natrag
Top