Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema nikakvih promjena, slobodno mijenjaj, za podatke ti je bitan hard disk i nista vise
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ako imas igrice npr.cod4 i igras online moraces to ponovo instalirati ostalo ostaje isto.Meni se bar desilo kada sam vrsio overclock ili sam mjenjao procesor da mi se igra rusi pa sam zato ponovo instalirao.A mozda sam bio pretjerao i sa cfg-file aaaaaaaaaa citer hahahhaha
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2010
Poruka
2
slazem se da u svaki (pentijum4) ali postoji razlika od komp-a do komp-a ja na primer ima p4 msi jedva sam nasao napajanje jer nismam mogao da ga usrafim u lezistee
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2010
Poruka
2
ma ti konektori su standardni tako da nemože bit da nepase neki konektor

da slazem se sa tobom da su konektori al postoji mali problem nisuu svi isti u dimenzija ja imam msi komp jedva sam pronasao napajnje posto ima specificno kuciste konektor je pasovao al imao sam problem jer mi nije pasovalo u lezistu bio sam bez kompa par meseci dok nisam naso odgovarajuce napajanje:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruka
6
Kako povezati dvb risiver sa tv karticom?

Laik sam sto se ovoga tice pa mi treba sto je moguce vise pojedenostavljen tutorijal/pomoc;

imam tv (externu) karticu " PixelView" ?! i DVB risiver od kablovske, pa me zanima dal' i kako to mogu povezati na pc tj. lap top?
Inace, klasicno povezivanje tog risivera na tv ide preko scart-a a scart na pc-ju nemam... E sad - kako da se to premosti itd?
(tv kartica inace odlicno radi kada je prikljucena na klasicnu tv antenu)

Molim za pomoc.

Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
13
Pomoć oko usb

Imam usb-e od 1 GB koji je iskorišten (popunjen) 50%. Kada hoću da prebacim nešto na njega, konkrtno muziku, javlja mi da nemože iz razloga što taj fajl nemože kreirati. Molim objašnjenje.
 
Natrag
Top