Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
po meni ti se ovo vise isplati uzet a mislim da su cijene tu negdje

Kod:
http://www.itsvet.com/proizvod/acer-eme727-444g32mi-intel-pent.coreduo-2.2ghz-4096mb-320gb-dvdrw-15.6%27%27-wxga-linux/comp_comp_laptop/3/4501


Da,jeste bolji i nije neka razlika u ceni...ali je garancija samo godinu dana, sto smatram da je takodje bitno!
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
Bravo ljudi!!! :) :)
Koristio sam za ispite ali sam takodje video i za kucista! A treba mi, najvise, za ispite. Jednog lepog dana sam nasa u knjizari flomastere sa UV bojom i sa lampicon na poklopcu (na principu lampice na upaljacu). Pokazalo se veoma efikasno :). Najveci problem je u tome sto su markeri pri kraju...
Ali meni niko ne daje odgovor gde ta boja ima u BG-u jer sam cuo da na nekoj od pijaca ima da se kupi. A pritom bi proba da napunim ketridz od stampaca :)

Nije lepo to što ne govoriš istinu :p
UV mastilo nije lepo trošiti na farbanje kućišta :D
Može da bude korisno na nekom ispitu, je l' tako? :p :D

Da nisi slucajno isao na MFKV :), da mi nisi kojim slucajem kolega?!
 
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
Asus P5Q-Deluxe

Kupi ovu maticnu i radi sa nje sta god hoces,ja je imam vec pola godine ma to je zver!


p5q-deluxe-111.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Ha ha , kako smo te provalili (treba mi da ofarbam kuciste) hi, hi.... Pa probaj po marci flomastera da ih nadjes, ponesi te sto imas u vece knjizare pa ce mozda znati da ti kazu gde ima da se nabave, ili ce oni moci da ti naruce
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Lepo ti kaze covek, ako vec imas para uzmi 6GB/s, pa ako pazaris neki drugi komp imaces extra brzinu a i mislim da je WD bolji od Samsunga
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Prijatelju, udjes lepo u radnju (neku malo jacu) i kazes hocu da kupim maticnu plocu do 8.000 dinara, treba da ima pa pocnes : za taj i taj procesor, brzinu memorije, brzinu sata prenosa, da podrzava toliko memorije.... integrisanu graficku i muzicku, bez njih..... i oni ti lepo kazu sta imaju od toga u ponudi.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Hm, nije kompatibilna? Sta sve nece operativni sistemi da izmisle kad su zarazeni? Reinstaliras ga i onda mu je sve kopatibilno, dok ne dodje neki drugi virus.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Nemoj da je bacas greota je, ostavi ti to pa ce mozda tvoji paraunici kroz stotinak godina moci dsa je probaju nekom muzeju za ogromnu kintu, trenutno ne vredi nista ali ko zna sta nam vreme donosi.....
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Postoji takav DVD RW uredjaj, bilo ga je u prodaji u Nisu, sad za ostala mesta neznam, cena mu je bila slicna kao i obicnom, ja sam jos pre jedno 4 godine hteo da kupim bas taj ali nisam imao mogucnosti da nabavim takozvanew printabilne DVD diskove, sada ih ima na tone i dosta su jeftini, kvalitet im je nikakav ali im je i cena isto takva. Koliko sam bio procitao u to vreme trebalo mu je jace od pola sata da odradi fotku na disk (gubljenje vremena), postoje lepo stampaci koji imaju ispod jednu fijokicu u koju ubacis disk i on ti isprinta sliku na njemu (mnogo brza i jeftinija varijanta).




na lajt skrajb - dvd rezacu nemogu se narezivati obicni printabilni cd/dvd -ovi koji su biljeli odozgo, nego posebni lajt skrajb cd/dvd koji su odozgo oker (smedje ) boje i jako su skupi je ih nema kupiti u refuzi nego
u cd kutijama i zbog visoke cijene cd/dvd -ova se neisplati kupovati rezac. i jos dok on ispise na disks obicno dvd treba mu 15 minuta , koliko mu tek treba kad bi stavljali sliku preko citavog cd-a. imao rezac i probao tako da nemislite da pisem gluposti.
 
Natrag
Top