Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
mislim da si pomjeso neke stvari jedino sto mozes izvadit a da izgubis podatke je reser biosa to mozes sa vađenjem jumpera ili baterije.
Vađenje komponenti nema veze sa brisanjem os-a
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
obicno zna to pisat na donjem dijelu kamere a ako neznas prikopcaj ju i pogledaj sa everestom koji je model i samo skini drivere i uzivaj
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
56
Koju grafičku odabrati za normalno gledanje videa amatersku obradu slika

Molio bi za savjet kakvu grafičku da odaberem s koliko memorije i s kojom brzinom i ostalo,s obzirom da sad imam integriranu grafičku karticu,treba mi isključivo za gledamje svih vrsta filmova i za obradu slika čisto amaterski kao iza neke druge manje zahtjevne stvari npr. google earth,možda šah,milijanaš isl.
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Preporucujem ti Nvidia GeForce 8600 GTS sa 512Mb ram....ako zafali mozes u paru metnuti jos jednu i povezati ih Cross Fire-om.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Preporucujem ti Nvidia GeForce 8600 GTS sa 512Mb ram....ako zafali mozes u paru metnuti jos jednu i povezati ih Cross Fire-om.
Preporuka je dobra
ali rađe reci kolko para planiras ulozit da si savjetujemo sta ti se najvise isplati uzet.

Leonard nesto za tvoju edukaciju jos nvidine grafe nemožeš spajat u crossfire jer crossfire je naziv za spajanje atievih grafi a za nvidiu se to zove SLI
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Preporuka je dobra
ali rađe reci kolko para planiras ulozit da si savjetujemo sta ti se najvise isplati uzet.

Leonard nesto za tvoju edukaciju jos nvidine grafe nemožeš spajat u crossfire jer crossfire je naziv za spajanje atievih grafi a za nvidiu se to zove SLI

Ne znam ...ali tako pise na tom mostu: Multi-GPU Cross Fire Video Link Card
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Nije ni to pomoglo, ali ipak hvala sto se javili i pokusali da mi pomognete.
U medjuvremenu sam i sam trazio ...i tako sam naleteo na jedan sajt sa galerijom web kamera. I tamo sam je nasao. Ipak je omo "Microsoft" imalo vecu vaznost nego sto sam u pocetlu mislio. Model moje kamere je: Microsoft LifeCam VX-3000 USB Webcam.
Kasnije sam na drugom sajtu prunasao i driver-e ali u paketu za sve tipove kamera tog proizvudjaca, ali nema veze dobio sam sta mi treba. Na tom sajtu ima jos mnogo zanimljivih stvari. Mozda nekom zatreba. --- Microsoft LifeCam Webcam Driver 3.0 Download - Free Driver Downloads
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
56
ne bi ništa posebno možda negdje do 50 Eur,bitno mi je samo, da se računalo ne muči puno oko ti stvari,što sam do sada primjetio sa ovom integriranom.
 
Natrag
Top