Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
x

Trazim neki dobar program pomocu kog mogu kad skinem film na kom je suzena slika da ga konvertujem u neki format i da slika bude preko cjelog ekrana bez oni crni traka hvala pozz

da ne bi sve to radio, skini sa neta plejer koji se zove KM PLAYER, imas ga na AVAX-u. a i inace je ruskog porekla. download ti je free a on u sebi sadrzi tu opciju. ja koristim taj plejer vec 3 godine i iznenadio sam se koliki izbor opcija ima
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
vidi ja sam gurao po pet sati crtica ( strumfovi ) , oko 257 minuta,nisam htjeo vise,pa izracunaj ako je prosjecan film oko 96 minuta znaci mogao bi jedno 3 filma. sve ti zavisi od duzine trajanja filma. ovu seriju the pacific stavljam po pet epizoda koje traju od 55 - 58 minuta po epizodi. probas koliki je maximum ,stavljas dok ne upali crvenu lampicu na dnu u lijevom cosku. sam program ce te obavijestiti kad vise nemoze.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
meni treba da bude slika rasirena na tv-u kad narezem film na dvd i pustim na dvd playeru da na tv-u imam rasirenu sliku a na racunaru skoro svi plejeri imaju opciju da se rasiri slika zato trazim program sa kojim mogu urediti filmove kako ja zelim hvala ti na pomoci

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

vidi ja sam gurao po pet sati crtica ( strumfovi ) , oko 257 minuta,nisam htjeo vise,pa izracunaj ako je prosjecan film oko 96 minuta znaci mogao bi jedno 3 filma. sve ti zavisi od duzine trajanja filma. ovu seriju the pacific stavljam po pet epizoda koje traju od 55 - 58 minuta po epizodi. probas koliki je maximum ,stavljas dok ne upali crvenu lampicu na dnu u lijevom cosku. sam program ce te obavijestiti kad vise nemoze.



hvala puno malo cu sada testirati program djeluje mi jako dobar
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
imas u opcijama .tamo gdje namjestas font subtitla da namjestis dal ce ti biti slika 4:3 ili 16:9
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
47
O gde si kolega sa rapida evo ovo uzmi
CORSAIR CWCH50 najbolje za te pare kazu da temp intela i7 na 4ghz ne prelazi 22 pri maksu .
Ja cu da narucim ovo corsair sa mesec dana kada skupim love .pozz
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
47
Onaj cm690 je dobar al neuredan evo mog

unutra je
Phenom II 945 oc na 3,6 Ghz
HD 4890 OC 975/1175Mhz
Kingston cl 9 ddr3 2gb oc 1600mhz
Biostar ta 790 gx t-series for overclock
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Antec P182 SE

1176574201.jpg

Kako mi je do jaja ovo kuciste:D
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Prvi miševi za staklene površine

Zamislite da vaš miš može da se kreće po staklu. Ne verujete da je to moguće? Onda je vreme da upoznate Logitech Darkfild miševe...
39248_svmis2_f.jpg



Performance MX
Performance MX u dizajnerskom smislu dosta podseća na MX Revolution, šta više za njegovu izradu je i upotrebljen kalup pomenutog miša, s tim da su se kreatori odlučili za nešto zaobljenije ivice i kombinaciju tamnoplave i crne plastike. Poseduje fleksibilan sistem za punjenje baterije, tako da ga možete dopunjavati preko računara ili utičnice u zidu i dok ga koristite.
Njegova glavna prednost u odnosu na sve ostale miševe leži u Darkfild tehnologiji. Pomenuta koristi mikroskopiju tamnog polja za detektovanje mikroskopskih čestica i mikroogrebotina, umesto da za referentne tačke koristi samu površinu. Senzor u mišu posmatra čiste prostore stakla kao što ljudsko oko vidi čisto noćno nebo - kao tamnu pozadinu na kojoj se čestice prašine vide kao svetle tačke i u odnosu na njih interpretira kretanje. Cena mu je za naše uslove poveća.

Izvor: Blic
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
ovo je odlican program stavljao sam i 5 filmova i odradi sve dobro samo imam problem sa titlovima ne znam da ih podesim upropastio sa 2 dvd-a titl mi ide u jednom redu i kad krene nekad u 2 reda drugi red se ne vidi bude skroz dole u dnu ako neko zna neka mi pomogne ne isplati se da sam podesavam titl kad ne znam upropasticu brdo dvd-ova dok ga skontam hvala pozz

Dodato posle 34 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

za crysis ako si ti vec radio sa ovim programom i ako je kod tebe sve ok daj slikaj onaj dio tamo u podesavanju titlova pa postavi sliku da prepisem podesavanja od tebe
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top