Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
8
Ljudi ja sam kupio komp za 18000din i jos nisam naiso na igricu kojoj ne mogu da podinem rezolucije na 1280*1024 i da mi koci.Super mi radi i mislim da za komp ne treba vise dati od 25000 din jedino ako su licni zahtevi prilicno visoki!pozz
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
8
Skini sebi sa neta CPU-Z tu ces da imas sve informacije o cpu pa da vidis dali ti ploca automatski smanjuje brzinu procesora to jest smanjuje mnozilac ali FSB ostaje i dalje isti, Ako ti je u njemu svekako treba onda mozes da krenes sa clockom, bez obzira sto klokujes i upalis racunar ne mora da znaci da je clock uspesan nako svakoga clocka treba da testiras komp. sa Orthos programom on je najlaksi za rukovati i pustis da ti optereti komp i da visis dali ce izbaciti gresku a pre toga ti treba real temp da pozorno pratis temperature,a povecavanjem FSB automatski ti se povecava i frekvencij a rama i PCi-e. PCI-E Stavi na 100Mhz a ram na brzinu ispod njegove znaci ako je 800 onda ispod, najbolji clock ti je kada je odnos rama i fsb 1:1, znaci ako ti je FSB 250 RAM BI TREBAO BITI 500, Ali stavis Fsb da ti je 350 i smanjis mnozilac(multiplier) da bi dobio normalnu brzinu, sve ti ovo zavisi od ploce a najvise od napajanja. pozz Sretno
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
6
msi k9a2 platinum v2
ima i svoje hladjenje circle pipe i za 4slota za graficke kartice...........i td.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
3
zbog cega nakon svake instalacije windows-a 7 pojavi mi se ,,plavi ekran smrti" a kada instaliram windows sp2 radi ok...
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
3
Pomoc

Svaki put kada instaliram windows 7 posle 5min rada pojavi mi se ,,plavi ekran smrti"...kada instaliram windows 2 radi super....Pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
imas program win7 advisor ili tako nesto i pogledaj da li su ti sve ugradjene komponente kompatibilne sa win7 sistemom ... i pokusaj nekako da okacis sliku tog plavog ekrana da vidimo sta pise ... pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
3
Windows

RAM mi je 1GB ...neko vreme mi radio a sada nece

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

RAM mi je 1GB...radio je jedno vreme ali sada nece
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top