Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Koji program hoće sam da uradi update? Ako je WIN 7 pusti ga to uradi i ako funkcioniše ostavi tako.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Bluetooth

Kada ubacim bluetooth ne svetli ona lampica i komp ga ne vidi.Instalirao sam drjvere i sve to?
A zagreje se da ne mogu da ga drzim u ruci,pa pretpostavljam da nije crko?
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
hvala.win 7 je i sam abdejtuje,a rekoh ako moze kakva nadogradnja da uradim a ako ne pusticu ovako kako je sad
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
10
problem sa hardom

Pozdrav! Imam Western Digitalov hard WD1600JS vec nekih 4 godine od prilike, i sve je savrseno radilo do pre oko mesec i po dana. Samo odjednom, iz cista mira, Windows mi je reportovao gresku u obliku kao na prilozenoj slici. Trajalo je to neko vreme, nekih par dana, ali sam ignorisao, jer sam smatrao da je neki bag. I stvarno posle nekog vremena, Windows je prestao da mi reportuje gresku i mislio sam da je sve okej, do pre koji dan. Ne znam da li je slucajnost ili je uticalo, ali opet mi se poceo javljati ovaj problem nakon sto sam imao problema sa virusima. Kaspersky ih je sve uspesno otklonio (bar se nadam,jer je ipak to Kaspersky). Za svaki slucaj, preskenirao sam ceo kompjuter na viruse i nije otkriven ni jedan. Nisam primetio nikakvo usporenje u radu ili bilo sta slicno, samo je opet poceo da iskace problem sa hardom. Inace sam hard stvarno lepo funkcionise, ne vidim nikakav problem. Skinuo sam sa njihovog znanicnog sajta programce koje se zove Data Lifeguard Diagnostic, da mi odradi dijagnostiku i sve je okej osim jedne stavke: Multi Zone Error Rate (sta god to znacilo). Molim za pomoc sto pre,hvala!​
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pomoc oko izbora graficke kartice

pozdrav drugovi
zelim da kupim graficku karticu do nekih max 50e
e sad neznam za koju da se odlucim

evo prodanice gde bih kupio
evo izbora AMD
ALTERNATEli nvidia

ALTERNATE

i jos jedno pitanje zbunjuje me ovo pise npr cipset nvidia gt610 ,pa na neekim pise msi ,asus, club 3D i tako za neki drugi cipset npr ati cipseta,razlikuju se po cijeni i po nacinu i obliku hladjena.a koja je razlika sto se tice hardwera
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Dok svojom funkcionalnošću zadovoljava tvoje potrbe neka je tako kako je. Nadogradnja za ovakve grafičke kartice je hardverska. Dakle diskretna, prava grafika. To naravno podrazumeva troškove i nešto rada. Kod integrisanih je najbitnije da rade i da možeš da komuniciraš sa računarem. Poslednje generacije procesora se pojavljuju sa integrisanim grafičkim čipovima, ili delovima čipa, i to su svakako najbolje "integruše" ali cenim da je po nazivu koji si napisao ovo ipak grafika integrisana na matičnoj ploči.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2013
Poruka
20
Procesor - AMD Athlon II x4 740x ili 750k Koji je bolji?

Pozdrav svima, ako može mala pomoć oko izbora između ova dva procesora. Koristio bi mi, prevashodno, za igranje igrica. Razlika u ceni je nekih trista dinara. Unapred hvala.
 
Natrag
Top