Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
da li sam ubo... molim za savet... hvala svima unapred :)))

ASUS M5A97 Pro + AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2 Ghz 8MB + ATI Radeon 6790 DDR5 1GB + 500 GB harda


Vec sam postavljao teme sto se tice odabira maticne i procesora,sveo sam sve na ovo,deluje mi najpovoljnije jer me interesuje game!
Voleo bih kada bi mi samo rekli da li je ovo dobra kombinacija ili vi imate mozda neku bolju kombinaciju od onoga o cemu sam se raspitivao...


P.S. Uzeo bih jos 6 ili 8 GB RAM-a pa me interesuje samo koji da uzmem


Hvala unapred svima...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruka
6
ako ti novac nije problem onda ne razmisljaj uopste o vazdusnom hladjenju.
imas ovakve stvari koje su daleko daleko ispred vzadusnog hladjenje.
Kod:
[URL="http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16835106189"]Newegg.com - Thermaltake WATER2.0 Pro Closed-Loop All In One Liquid CPU Cooler Dual 120mm PWM Fans 120x49mm Radiator CLW0216[/URL]
nadji ovo ili nesto slicno. Tehermaltake i Zalman su u samo vrhu ponude.

cijene su jake ali ako trazis nesto da valja onda plati. Najbolje rjesenje je vodeno hladjenje.

Pozz
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruka
6
da je do iglice ili bilo cega drugog laptop ne bi radio ni na punjacu. to je do baterije. pokusaj da odneses nekome da je resetuje (to se placa da znas) ali ako ne uspije onda ces morati nabavljati novu. mislim da ces rijesiti problem sa resetom.

sad gledam da je star oko godinu dana. ako je tako onda je jos uvijek pod garancijom.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruka
6
za server ti je vazno da bude Intel konfiguracija. Najvaznije je da na ploci imas sto bolji Raid controler. Intelove ploce sa raid controlerom su veoma skupe. amd je dosta jeftiniji ali se mnogo vise zagrijava. za server mozes imati integrisanu grafiku sto je bolje rjesenje zbog hladjenja. pored toga hladjenje treba da bude prvoklasno. ako ti je napajanje dobro onda stavi i hladnjake na hard diskove.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
a sta preporucujete od procesora za game za neku realnu cenu od 70-100 e

hvala unapred...
 
Učlanjen(a)
04.10.2012
Poruka
0
laptop Apple powerbook g4 2001

Pozdrav,forumasi,
Jel moze neko da mi kaze odprilike cenu ovog laptopa? konfiguracija je standard procesor 550Mhz,ram 1GB,HDD 48MB,hard se malo cuje,baterija neispravna,na punjacu radi?:thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
27
pomoc oko izbora graficke kartice

imao sam na kompu graficku karticu geforce 8500gt (pci-e) 512mb ddr2 i ona je crkla hteo bih da kupim drugu pa mi treba savet i preporuka koju da uzmem.

maticna ploca je g31m-es2l
ram memorija je 2gigabajta

treba mi savet da bi kupio graficku karticu sa kojom bih mogao da izvucem maksimum
unapred hvala na savetu
 
Natrag
Top