Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Sa Tune Up - om sam se oslobodio 4 gb memorije , izgleda da slobodni prostor postaje sve manji PONOVO !!:crayy:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ma cuj, skini timvajver sa neta, instaliraj, i javi se na pp, da ti odradim to, a imas i moj skajp, na korisnickom panelu, i resicemo
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Nadji kod kojeg drugara isti pa ga postavi u svoj stampac, nakon toga vrati svoj-ko zna mozda uspe ? Nego, zaista kadkad ovo uspe, ali pusti to, guglaj malo za procedure kako resetovati stampac, ima toga na netu, jes da je procedura malo naizgled neobicna ali dosta puta upali, naravno ako nisi fizicki zeznuo "nozice" na ketridju !
zbog tih gluposti oko zezanja sa njima davno sam presao na laser, ali znam da ovo resetovanje pali dosta puta, samo se treba drzat procedure, a na kraju, odnesi ga u koju radnju koja puni katridje, nije tako skupo, i daj njima da ti ga odrade, ako se ne zelis zezat oko jurnjave na netu .
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Drago mi je da sam imalo pomogao. Ovakav računar moći će mnogo više od onoga što si naveo u prvom postu. Pažljivo to sklopite hardverski, nabaci mu WIN 7 i uživaj.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Jedan važan element ste ispustili. Odnos cena kvalitet. Do najviše klase - za iste pare uvek od AMD dobijaš više. Potpuni profesionalci sve rade na intelu. Samo novac tamo nije problem. U kući - od pre mesec dana ja sam ponovo na AMD platformi na najjačem računaru.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Krenuo sam da radim backup da bih video koliko ustvari imam iskoriscene memorije na HD C: i pise da hd c ima samo 38 gb iskoriscene memorije od 74 gb .. Znaci da bi trebalo da imam 40 gb free, a ja imam 1,24 gb free !!!!

Kuda ide taj bekap. Isključi to i pronadji na dsiku folder gde si pustio bekap. Obriši ga. Lepo pogledaj propertis diska ili particije i reći će ti sa koliko stavrno prostora raspolažeš. Windows ono što vidi može i da iskoristi. Očisti računar nekom od tune programa, oba preporučena su u vrhu svoje klase. I dovoljni su ti. I batali paniku .... pomćiće ti već ljudi sa foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2010
Poruka
39
Vece opeterecenje procesora od memorije

Windows 7, P4 sa Intel procesorom 3,00, memorije 3 gige.U zadnje vrijeme sam primjetio da mi je procesor puno vise opterecen nego memorija.Bilo sta da radim, otvaram,zauzetost memorije je do max 40%, a procesor zakuca na 100%.To mi se nije ranije desavalo, kao sto se ne desava i na dugom racunaru istih karakteristika.Prije je memorija bila vise iskoristena, zavisno od operacije, i do 100%, a procesor puno manje.Sad se desava obratno.Mislim da mi je iz tog razloga kompjuter postao dosta sporiji.I za iskljucivanje, potrebno mu je puno vise vremena da se ugasi.Ako neko ima isti problem, ili ga je mozda vec imao, molio bih savjet za rijesenje problema bez ponovne instalacije windowsa i ostalog.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Kuda ide taj bekap. Isključi to i pronadji na dsiku folder gde si pustio bekap. Obriši ga. Lepo pogledaj propertis diska ili particije i reći će ti sa koliko stavrno prostora raspolažeš. Windows ono što vidi može i da iskoristi. Očisti računar nekom od tune programa, oba preporučena su u vrhu svoje klase. I dovoljni su ti. I batali paniku .... pomćiće ti već ljudi sa foruma.
Pokrenuo sam bekap da bih video koliko ima stvarno memorije na HD C: , a pokusavao sam sa svim programima, ali memorija ponovo nestaje
 
Natrag
Top