Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
da pojasnim kad stavi usb u komp dali ga uopste prepoznaje, jer kod sebe je uradio kako treba a kod rodjaka nije. nisam pisao o podizanju iz dosa .
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
I cd i usb su butabilni, windows ih prepoznaje. Sto se tice usb-a on je provereno digao sistem na mom kompu...Nije mi jasno zasto pri odabiru opcije sa cega cu da butujem windows zasto nema opcije usb-hdd... Ostala problematika je gore navedena u pitanju...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja mislim da ti je starija verzija biosa u tom kompu kod rodjaka. probaj sa novijom verzijom biosa.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Moze li neki savet kako instalirati novi Bios da ne bih bezveze lutao...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ne bih ti preporucio da se igras sa biosom. koliko je prosto toliko je i opasno.
u svakom slucaju mozes da proveris na sajtu proizvodjaca maticne ploce da li postoji novija verzija biosa u odnosu na tu koja je u ploci. da bi saznao koju verziju biosa ploca koristi, instaliraj EVEREST Ultimate Edition
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Prednji priključci za slusalice i mikrofon-gde ih povazati

Zdravo svima,
Prednji prikljucci za slusalice i mikrofon mi ne rade.Kad sam otvorio kuciste video sam da kablovi uopste nisu povezani.Malo sam trazio,ali neznam gde da ih povezem.Evo nekih slika kako izgleda:
ImageShack -



Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Nabavis ovakav kabl
audio-kabal.jpg
odseces mu jedan kraj, ogolis zice i prikacis za prednji panel, drugi kraj na kome se nalazi banana prikacis pozadi u muzicku.Pored toga sto je komplikovano(jer bi mora da znas gde sta ide na prednji panel, da lemis...) neces dobiti nista, bukvalno ces samo ulaz sa zadnje strane prebaciti na prednju.To mozes da uradis sa jednim ovakvim kablom
audio.jpg
 
Natrag
Top