Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
problem je u tome sto tvoj pleyer nepodrzava divix ( fabricke postavke ) i zato ga nemoze ocitati. konvertuij film u convert x to dvd u dvd format i ocitace ti ga bez problema , jedino sto ces morati kupiti dvd umjesto cd-a. a mozda ti dvd player ocitava divix ( nisi nigdje naveo ni da ni ne ) al ti je mkv format pa opet nece jer rijetko koji player cita matrosku. e sad , moze se desiti kad film konvertujes u avi format da izadje velicina preko gige. pa kupi i cd i dvd da nemoras dvaput izlaziti.
 
pitanje

koristim photoshop cs5 i kako mogu da spojim ove dve slike a da se ovaj prelaz nevidi

capture.jpg
 
to ti je drajver za lexmarkov stampac. otidji u servise, nadji taj servis, stopiraj ga i postavi ga sa automatic na manual, tako da ti vise nece praviti problem u start up-u. nadam se da znas sta trebas uraditi, ako ne, onda samo reci pa cemo ici korak po korak
 
ako ti je stariji printer onda su mu drajveri za xp , moras naci drajvere za sedmicu ili skroz obrisi tu instalaciju i kod ponovne intalacije desni klik na setup i u propertiju nadji kompatibilnost ( compatible ) i postavi da je kompatibilan sa xp-om pa onda instaliraj printer. ako to neuspijes onda reinstal drajvera ili skini komlplet setup za lexmarka ( pazi koji je tip printera ) koji je za sedmicu. ja sam imao taj problem sa hp-om.
pade mi sad na pamet, sto jednostavno neodes na start - uredjaji i pisaci ( stampaci ) i kad ti otvori desni klik na ikonu koja je stiklirana ( zeleno ) i onda na otklanjanje poteskoca i pustis sedmicu da sama rijesi problem.
sedmica je u mogucnosti da povuce potrebne drajvere sa neta bas kao i linux.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top