GTA Srbija (patch for San Andreas)

Član
Učlanjen(a)
21.02.2012
Poruka
10
Nakon godinu dana uspio sam ostvariti svoj cilj. Napravio sam dodatak za GTA San Anderas za koji se nadam da ce vremenom postati popularan. Uspio sam izmjeniti skoro sva vozila u igri, ubaciti par reklama i sve to fino spakovao. Nasi grbovi i tablice na automobilima, nase reklame i zastave po ulicama grada ucinit ce vam igru kolko tolko zanimljivijom. U igru je ubaceno preko 100 automobila koje imate priliku vidjeti svaki dan na nasim ulicama.Molim vas da komenarisete i dajete vase prijedloge vezane za ovaj mod. Mod je besplatan i full. Uzivajte
Mod GTA Prijepolje mozete pogledati na Facebook Stranici:
Kod:
[URL]http://www.facebook.com/pages/Gta-Prijepolje/112936388818701[/URL]





<a href="http://www.facebook.com/pages/Gta-Prijepolje/112936388818701" target="_blank">


 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
1
Mozes li mi reci kako da skinem Gta Srbiju? Molim te,novi sam na forumu i neznam ;(
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2012
Poruka
74
Jedno vreme sam imao GTA Srbiju, ali kompjuter mi se pokvario. Prebacio sam na obični San Andreas. Poželeo sam tu igricu pošto je to prva GTA igrica koju sam igrao.:clapping:
 
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
1
IMAM PROBLEM !!! Instalirao sam GTA Srbija i uradijo sve kako treba , dobro ne bas sve , nisam krekovao zato sto neznam kako se krekuje kada se instalira patch . Molim vas pomozite i recite mi kako da krekujem patch . Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2012
Poruka
10
Glawni lik je Niko Belic,mnogo truda je ulozeno u igrici waljda ce wam se dopasti :)
Posetite nas na FB Stranici i pogledajte wise slika iz igrice. Nazalost jos uwek nema linka za download igrice imalo je na Megauploadu Beta werzija.
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2012
Poruka
10
Skini crack sa neta ako ga nemas ako imas ikonicu na desktopu krekuje se owako. Desni klik na ikonicu pa Properties Open File Location i tu kopiras krack i gotowo. Ili jednostawnije ubacis je u folder gde je instalirana igrica :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
1
Vidim da ima mnogo pitanja za link ali nigde odgovora,
pa pitam i ja, kako skinuti ovo???
Hvala.
 
Natrag
Top