Gta IV Problem

Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Pozdrav imam problem u Gta IV igricu mi je dao brat Original verzija on je nikad nije instalirao.Kad udjem u nju izbaci mi greska "SecuLauncher: failed to start aplicatiion [2000]. :D

konfa:
AAMD Athlon LE-1600
Nvidia GeForce 7050 pv nForce 630a
1 gb kingston rama
Win Xp 32bit sp3

Svaka pomoc bi mi dobro dosla
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Svaka bi ti pomoc dosla, ali se bojim da i ako opravis to da nece da radi, zbog slabe konfiguracije koju valjas. Znaci to sve sto imas, samo duplo da bude i to minimum da ide sa lagovima. Sad ja ne znam tacno zasto ti to izbacuje, al na par mesta su to ljudi resili tako sto su izbrisali sa kompa postojeci Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable, pa instalirali sa diska. Sad s druge strane zavisi koja je to verzija igre na disku, mozda je u medjuvemenu izaso patch, pa treba to videti. Ako na torrentu ima ta igra, a ima garantovano, ja sam bese imo neku pure verziju, ojadjena verzia, podesis da tokom skidanja skines samo crack, pa probaj sa njim. Jos nesto, secas li se onog tvog stosa kako si instalirao servis pak 3 u forumu za tutorijale, nesto verujem da i to moz da zeza.
Kod:
www.youtube.com/watch?v=y4pOcPWsNx0
Skini ovu zezanciju sa torrenta [hl]Putrefaction[/hl], da imas uz kokice i zabavu pred laku noc, pripremu za miran san.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Hvala Bazlik Bio sam uradio tu foru sa Sp3 ali sam posle morao da vratim na sp2 jer je gta 4 mnogo kocio morao sam da skinem crack sa neta da bi radilo....ali ipak sam ga izbrisao... :D
 
Natrag
Top