Google Chrome

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Neki link? Nije da hocu da provociram, ali iz licnih interesa bi mi valjao, da ne trazim, a red je da se argumentovano podkrepis ;)

Nisam uspio naći izvoni link ali i ovo će poslužiti
Kod:
http://www.***********/index.php?topic=14634.0
A evo i jedne zgodne stvarčice za vas okorjele hromaše kojima je ispod časti da pređu na lisicu. program se zove Comodo Dragon, baziran je na Chrome-u, manje više i isto izgledaju samo što ovaj ima jednu zgodnu stvarčicu. koristi Comodo Internet Security da skenira svaku stranicu pojedinačno a sumljive stranice šalje u Comodo centralu dje oni vrše dalju obradu. Znači ako vam je stako do vašeg silicijumskog ljubimca instalirajet ovaj internet pretraživač
Kod:
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
14
Broj jedan: nisam okoreli hromas, samo koristim ono sto mi najvise godi.
Broj dva: lisica je uzasno spora kod mene, znaci po pola min cekam samo da se pojavi prozor, a odgovorno tvrdim da mi je komp cist od sve gamadi.
Broj tri: zasto se ne vidi link koji si postavio? :)
Broj cetiri: zasto je taj comodo malo poznat?
;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Broj jedan: nisam okoreli hromas, samo koristim ono sto mi najvise godi.
Broj dva: lisica je uzasno spora kod mene, znaci po pola min cekam samo da se pojavi prozor, a odgovorno tvrdim da mi je komp cist od sve gamadi.
Broj tri: zasto se ne vidi link koji si postavio? :)
Broj cetiri: zasto je taj comodo malo poznat?
;)

Pa eto ne sviđa ti se lija instaliraj Comodo. Comodo Dragon je malo poznat zbog toga što je relativno nov, mislim izašao je prije nekih mjesec dana ali zato radi perfektno. Sve što fali Chromeu on ima.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
17
Momci, decko je pitao za savet, da mu pomgnete, a ne tu da se svadjate kao deca od 5 godina. Moj savet ti je da predjes na tzv. "Lisicu", ukoliko koristis internet za fejsbuk. A ukoliko koristis za neke druge stvarcice, na primer za posao, onda je Opera moj savet. :)
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Ma Mozzila Firefox je zakon!!! Evo ja trenutno testiram ovu novu 4.0 Beta 8 verziju,perfektno radi.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
Chrome skini i instaliraj a Mozila je jedino dobra zato sto ima neki plagin bolji od chroma...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Google chrom jeste malo brzi od Mozzile,ali Mozzila je za mene bolja,a mozda je to samo navika.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Chrome je bolešljiv kao malo djete. Ne treba ni da ga pipneš on se već raspao. Daću ti savjet, instaliraj Mozillu. Ako nju uspiješ pokvariti svaki ti čast.
I sa mozilom se isto desava,naime sa starim verzijama i nije toliko ali od 17-e pa na dalje sve vise i cesce puca. Bar je kod mene tako. Koristio sam i google chrom,ie,operu i jos neke sve u svemu slicno pucaju ili su prespore.
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
je l ima pomoci za mene, nemam ni jedan toolbars, ne znam sta sam uradio, a voleo bih da namestim, reinstalacijom ne postizem nista, verovatno ima neki folder koji pamti, al ne znam gde se nalazi :)
evo slike:
2013-09-30-193233_1024x768_scrot.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Ukoliko vec imas sinhronizovane toolbarse dovoljno je da se prijavis na google nalog,ako nemas onda klik na google meni (gornji desni ugao)i odaberi kada kursor postavis na : obelezivaci,otvorice se prozor,gde trebas kliknuti na: prikazi traku sa obelezivacima,pa na dalje pravi obelezivace koji ti trebaju.Naj jednostavniji nacin je google nalog i sinhronizacija,kada jednom podesis pocetnu stranu,obelezivace i velicinu slova,ili bilo sta drugo,svaki put kada se prijavis na svoj google nalog,ta podesavanja ce se ucitati,pa i za 25 reinstalacija,pamtice prijave,lozinke...sve kako odaberes i podesis.Pozzzz
 
Natrag
Top