GARMIN navigacija za mobilne

Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
3
ne mogu na link,da li jos uvek radi,ja imam nokiu 6220 clasic i na njemu garmina 5.00.20s60.9,ima li noviji,pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
2
Ides na Settings\Application Settings\Positioning\Positioning Methods\ i iskljucis Assisted GPS i Network Based, ocekuj da malo sporije hvata satelite
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2011
Poruka
1
Imam instaliranu mapu Srbije i Crne Gore a sada hocu da dodam jos jednu mapu.Interesuje me kako to da uradim ? Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ja se izvinjavam sto pisem odgovor posle deset dana, ali mozda ipak nije kasno...

Meni je najlakse da instaliram mape na PC, naravno, moras pre toga da imas i Garmin MapSource na racunaru, pa u njemu pregledavas mape. E, kad instaliras sve mape koje zelis, onda treba da odaberes delove mapa koje zelis da objedinis. Na primer, u MapSource u gornjem levom uglu imas padajuci meni gde biras neku od instaliranih mapa, i onda izaberes SCG route, pa kad ti izadje mapa na ekranu selektujes delove koje zelis. Onda gore levo odaberes, na primer, City Navigator mapu, pa na samoj mapi selektujes Grcku, Tursku, Austriju, Italiju. Ali, vecina zemalja se selektuje u delovima, pa tako za Grcku, cini mi se, imas 4 delova koje treba sve selektovati da bi pokrio celu zemlju sa ostrvima. Na kraju, kad odaberes sve sto zelis, iz svih mapa, u opcijama programa Garmin MapSource pri vrhu ekrana odaberes TRANSFER i onda SEND TO DEVICE. Pre toga samo povezi mobilni preko USB kabla sa PC-em. Sacekas da se zavrsi transfer i tako dobijes jednu jedinstvenu mapu na tvom telefonu.

Prednost ovoga je sto u toku voznje ne moras da menjas mape, vec imas jednu koja pokriva sve sto treba. Ja sam objedinio SCG Route sa City navigator-om zato sto City nema bas obelezeno sve sto treba (prodavnice, bolnice, benz. pumpe) za Srbiju (iako pise da najnovija verzija ima, ali nije tacno, bar ne za manja mesta i gradove).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
2
DA LI NEKO ZNA MOZE LI DA SE UBACI NAVIGACIJA U NOKIU 6700 clasik OVA GARMIN I KAKO? :-(
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruka
2
jel moze da se ubaci navigacija za nokiu 500? ima fabricki gps, ali je jako los pa ne znam koju verziju garmina treba da ubacim i kako se to uopste radi? :)) posto mi je prvo iskustvo sa navigacijama na mob telefonima :)
 
Natrag
Top