Fusion instalacija - XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
S obzirom da je kolega dao temi ime Gledanje online filmova a nije posebno objasnjen nacin ja cu se potruditi da objasnim jos i taj deo.To je nesto sto ovaj Media centar XBCM cini posebnim...u pitanju je FUSION INSTALACIJA U XBMC

INSTALACIJA FUSION

Startujte zatim XBMC i u delu SYSTEM.....broj 1,kliknite misem na File Manager....broj 2

olQqc.png


U novom prozoru u delu A kliknite misem na Add source...broj 3

oSRmWO.png


U novom prozoru takodje kliknite misem na NONE....broj 4

RAE1tF.png


Zatim upisite u prazno polje....

Kod:
[url]http://fusion.xbmchub.com[/url]

posto upisali ovu web adresu....broj 5 ,kliknite misem na dugme Done.....broj 6

vhbGi9e.png


zatim u novom prozoru kliknite misem na prazni pravougaonik ispod natpisa Enter a name for this.....broj 7

WcV8Hf0.png


U novom prozoru upisite Fusion ...broj 8 i pritisnite Enter na tastaturi.....

hZ3sIrH.png


Preostaje jos da kliknete misem u novootvorenom prozoru na dugme OK.....broj 9

7PEW3S.png


Mozete videti zatim da ste u delu A uspesno instalirali Fusion.....broj 10

8NIdxnsi.png


Sada mozemo krenuti dalje....Startujte zatim XBMC i u delu SYSTEM.....broj 1,kliknite misem na Settings....broj 2

9CoKR3X.png


U novom prozoru kliknite misem na Add-ons....broj 3

RFzx85ETl.png


Zatim potrebno je u novom prozoru takodje kliknuti misem na Install from zip file.....broj 4

Sqfyd3Um.png


Pronadjite sa desne strane Fusion i klikom misa otvorite ga....broj 5

srb9WKn.png


U svim ovim folderima koje cete ugledati nalazi se puno addona koje mozete instalirati medjutim ja preporucujem da pronadjete video folder i otvorite ga duplim klikom misa....broj 6

uio2Vb.png


Zatim u novom prozoru klikom misa otvorite repositories folder....broj 7

eRAXz.png


U ovom folderu pronacicete puno addona medjutim klikom misa obavezno instalirajte 1channel,icefilms,mashup...broj 8.Potrebno je da klikne naravno misem pojedinacno na svaki od addona i sacekajte da se instalira.....Obavezno instalirajte addon icefilms koji je vrhunski....

v1NF4uUYea.png


Takodje u okviru Fusion foldera pronadjite folder Programs i kliknite misem na njega.....broj 9

GoJ0xpR92X.png


Posto otvorili Programs folder klikom misa instalirajte i Navi addon.....broj 10

gbIZySz7.png


Na taj nacin cete naravno instalirati sve potrebne addone iz Fusion,a koje cete kasnije naravno koristiti u daljem radu sa XBMC...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
105
probao sam po uputstvu da ubacim fusion i sve odradio po uputstvu,medjutim kad posle kliknem na instal from zip file pa zatim na fusion dobijem kao praznu listu bez ikakvih sadrzaja,moze li pomoc ...?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
probao sam po uputstvu da ubacim fusion i sve odradio po uputstvu,medjutim kad posle kliknem na instal from zip file pa zatim na fusion dobijem kao praznu listu bez ikakvih sadrzaja,moze li pomoc ...?

Ako si dobio prazan fusion folder najverovatnije nisi lepo upisao adresu....

Kod:
http://fusion.xbmchub.com

pa nema odakle da povuce addone.......Ponovi postupak ponovo....
 
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
0
Pozdrav. Prvo da se zahvalim na izuzetno iscrpnom upustvu, velika vam HVALA.
Pošto sam novi sa ovim programom krenuo sam od prve stranice redom. Nakon instaliranja programa odmah sam naošao na problem naime ne mogu da nađem fusion. Da li je do toga što je u mene novija verzija?
Unaprijed hvala na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdrav. Prvo da se zahvalim na izuzetno iscrpnom upustvu, velika vam HVALA.
Pošto sam novi sa ovim programom krenuo sam od prve stranice redom. Nakon instaliranja programa odmah sam naošao na problem naime ne mogu da nađem fusion. Da li je do toga što je u mene novija verzija?
Unaprijed hvala na odgovoru.

sumnjam da je kriva nova verzija....pogledaj jos jednom ovo:
Kod:
http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/331066-xbmc-i-rad-sa-njim-2.html#post1175308
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Hvala svima na ovoj temi i hvala za tutoriale. Ja sam poceo onako polako da sve citam i radim.
Dosao sam do ovog dela http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/331066-xbmc-i-rad-sa-njim-2.html#post1175308

A
li kod mene nema foldera "repositories"

nema tu foldera repository....procitaj jos jednom ovo oko Fusion....preko fusion dodjes do repository i onda instaliras.....

Kod:
http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/331066-xbmc-i-rad-sa-njim-2.html#post1175308
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
U postu koji pominje CCCP se stvarno pominje folder "repositories" koji je ocigledno postojao u vrijeme pravljenja tutorijala. Ali postoji mogucnost da se na Fusionu promijenila struktura foldera u medjuvremenu, tako da mozda stvarno ne postoji sada. U svakom slucaju, ako je covjek dosao do Fusiona, lako ce pronaci add-onove, kakva god struktura bila...
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Muller pa ja sam u svom javljanju postavio stranicu koju si ti meni dao u odgovoru :???:.

U postu koji pominje CCCP se stvarno pominje folder "repositories" koji je ocigledno postojao u vrijeme pravljenja tutorijala. Ali postoji mogucnost da se na Fusionu promijenila struktura foldera u medjuvremenu, tako da mozda stvarno ne postoji sada. U svakom slucaju, ako je covjek dosao do Fusiona, lako ce pronaci add-onove, kakva god struktura bila...
Drakula ja mislim da je tako,promenilo se izgleda.
 
Natrag
Top