Fudbalski Savez Srbije

balkanske lige fuj ! , prosle subote sjeo da gledam sarajevo - zeljo i poslije dest minuta poceo da psujem sam sebi majku i onog ko me natjera da gledam smece od fudbala. katastrofa . bolje je pratiti grenlandsku ligu.
 
Ne znam ja za druge zemlje ali Srbija na primer nije na listi UEFE kada je reč o zemljama gde postoje neregularnosti u ishodima utakmica.
Svako ko prati srpski fudbal, ne samo Super ligu već i niže lige može to da potvrdi :roll:
 
Danas je bilo na Terazijama da se potpise da nekog iz FSS sklone ili tako nesto. I ja sam htela da potpisem, ali sam odustala posto onaj sto je stajao iza papira bio je tako neljubazan ccc
 
Плакати против Караџића у центру града!

tole.jpg


Одавно постоји незадовољство дела јавности начином рада Фудбалског савеза Србије. Догађаји на Маракани били су иницијална каписла за салву критика на рачун челника националне куће фудбала…
Скандалозан завршетак финала Купа и несхватљиво понашање појединих учесника осрамотили су по ко зна који пут целокупан српски фудбал. То је био повод да се у центру главног града само дан после меча појаве плакати у којима је главна мета Томислав Караџић и остали водећи људи ФСС.
Плакати су дело „Клуба навијача” фудбалске репрезентације Србије, који су већ дуго времена на ратној нози са првим човеком српског фудбала. Они овим потезом јасно траже одлазак са те функције Томислава Караџића.

plakat1.jpg


(zurnal.rs)

Danas je bilo na Terazijama da se potpise da nekog iz FSS sklone ili tako nesto. I ja sam htela da potpisem, ali sam odustala posto onaj sto je stajao iza papira bio je tako neljubazan ccc

Jesi li videla ko je uzimao potpise?
 
fudbal nam je na vrlo niskom nivou ali realno bar što se prvenstva tiče kad se pogleda generalno partizan je zasluženo uzeo titulu
 




Smesna Strana Srpskog Fudbala (Fixed matches in Serbia)

Golovi sa namestenih utakmica FK Bask iz Beograda iz 2010 godine.

24. kolo Srpske Lige Beograd FK Kovacevac - FK Bask odigrana 2. Maja 2010. Rezultat 3-5, Molim vas obratite paznju na koji su nacin igraci Baska postigli golove. A zatim kada je bilo 0-3 dopustili domacinu da sprece bruku i postignu pogodak. Obratite paznju kako se igraci sklanjaju, golman ispusta loptu iz ruku, drugi golman se baca desno iako lopta sporo ide ka levoj strani
.
26. Kolo Sprske Lige Beograd Resnik - Bask, 12 Maj 2010. Rezultat 3-4 iako je Resnik vodio 3-0. Obratite paznju kako se igrac Resnika sa brojem 16 hvata za glavu prilikom postignutog pogotka. Obratite paznju kojom brzinom golmanom Resnika izlazi na lopte Baska, itd.

Velika Sramota za srpski sport, srpski fudbal i Srbiju. Ne dozvolimo da ovo prodje nekaznjeno! Ne dozvolimo da nasa deca igraju fudbal pod ovakvim okolnostima!

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top