foto šop tutorijali na srpskom

Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2
dakle. Nov sam u ovome i nemam pojma kako da skinem što mi treba (tutorijale o Web dizajnu, foto šop i u tom smeru...). Instalirao sam J.Dowlander (AC: 0 DL: 0 B ). Uđu ti fajlovi, kao prebace se, ali nemam blage veze šta dalje... Sve stoji... ja sedim... i čekam da mi neko objasni... možda celi redosled skidanja i sa čim... Korisnik sam ovog sajta i prvi put se javljam...
Ars...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
2
1. Startujete program
2. Selektujete linkove koje hoćete da skinete i iskopirate ih.
jDownloader.
3. Jdownloader će ih automatski ubaciti u LinkGrabber i proveriti ih. Ukoliko im je status online, linkovi su važeći i možemo nastaviti sa download-ovanjem. Nastavićemo skidanje tako što će mo desnim klikom na paket izabrati Add selected package(s) čime ih jDownloader ubacuje u Downloads i počinje skidanje. (Ukoliko ispiše da su ofline, linkovi su istekli i moramo naći neku drugu grupu linkova za download
4. Download je završen kada se progres napuni na 100% i odraruje fajlove (Extract OK). Fajlove koje ste skinuli možete pogledati desnim klikom na paket i izabrati Open Directory.

Nadam se da sam bar malo pomogao... PozzzzzZ
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
kakve veze 'foto shop tutorijali na srpskom' imaju sa JDwnloader-om?
a ako ti trebaju tutorijali za photoshop pogledaj pod Tutorijali -
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
sve razumijem,ali je onda trebao staviti drugaciji naziv teme,npr.pomoc oko skidanja fajlova sa JD,a ne 'foto šop tutorijali na srpskom'...
 
Natrag
Top