Formatiranje Diska

Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218


Pa mozda čovek nece da instalira novi OS...Mislim sto bi iso iz Biosa da formatira?!

Ako hoćeš samo da formatiraš particiju...to je bar lako

Udješ u My Computer>Izabereš Particiju koju hoćeš da formatiraš>Desnim klikom na tu particiju i>Format>u tim opcijama ne diras nista i samo ako hoćeš možeš da ideš quick format....




Step1

36711496.png



Step2

tu2.png
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
kao sto je i Crysis napisao, particija C moze da se formatira ali onda i win ode, sto znaci da gubiti sve ali bas sve na toj particiji. na drugim particijama to mozete slobodno ako ste sigurni da nezelite nista da zadrzite u njima.
mene zanima ( a niko nije pitao ) zasta zelis da formatiras komp. koji broblem imas da bi formatirao komp ( pod tim podrazumevam particija C i sam win ) ....;)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kao sto je i Crysis napisao, particija C moze da se formatira ali onda i win ode, sto znaci da gubiti sve ali bas sve na toj particiji. na drugim particijama to mozete slobodno ako ste sigurni da nezelite nista da zadrzite u njima.
mene zanima ( a niko nije pitao ) zasta zelis da formatiras komp. koji broblem imas da bi formatirao komp ( pod tim podrazumevam particija C i sam win ) ....;)


ne nikouro, ja sam napisao da se particija c nemoze na taj nacin formatirati.
neka proba bilo koji pokrenut program izbrisati uninstalerom,nece nikad uspjeti pa tako nemoze ni windows sa particije c.
 
Natrag
Top