FK Crvena Zvezda

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Aleksandar Kristic novi trener, steta, mislio sam da ce to biti Aleksandar Jankovic.Secam se Kristica jos dok je igrao u Zemunu, kasnije je sa Zvezdom odigrao devet derbija i dao gol.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
viećemo, ovo je sličan potez kao Partizan što je uradio, dovesti mladog trenera.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Kristic je bio asistent Janevskom i Djurovskom, pomocnik Zemanu i Dostanicu, i iskreno mislim da od tih trenera nije mogao mnogo da nauci.Treba coveku dati sansu, ko zna mozda ns iznenadi.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
CZ: Stižu Kaluđerović,Adu i Savić?

3388518584c627e70cd56b578241987_extreme.jpg



FK Crvena zvezda u narednih nekoliko dana dobiće nekoliko pojačanja.

Dogovor sa čelnikom Rada, Rankom Stojićem postignut je početkom nedelje, pa među crveno-bele izvesno prelazi Andrija Kaluđerović, drugi strelac prošlogodišnjeg šampionata u kome je postigao 17 golova.
Da ostaje samo još potpis do ovog transfera, govori i činjenica da je Kaluđerović beogradskim medijima izjavio da „želi samo u Crvenu zvezdu, a da za odlazak u inostranstvo ima vremena“.

Pojačanje u poslednjoj liniji tima stiže iz Gane. Reprezentativac te zemlje, 20-godišnji Li Adu odmah po odigravanju prijateljske utakmice sa Južnom Afrikom kreće put Evrope, u Ljutice Bogdana ga očekuju u četvrtak.

Kako saznajemo, intenzivirani su i pregovori sa čelnicima BSK-a oko transfera talentovanog defanzivca Stefana Savića, Crnogorca koji je svojevremeno prošao i probu u Arsenalu, ali je ostao u Srbiji zbog visokog obeštećenja. Savić je prethodnih dana bio i na probi u Ajaksu, odigrao čak i nekoliko utakmica, ali do dogovora nije došlo, pa se Savić vratio u Beograd.

Pregovori na relaciji Crvena zvezda – BSK su u toku, pa ne bi bilo iznenađenje da i mladi štoper i „novopečeni“ reprezentativac Crne Gore narednih dana potpiše ugovor sa crveno-belima.






Konacno neka dobra pojacanja.Posebno mi je drago sto su doveli Kaludjerovica, mislim da je tip igraca koji je Zvezdi nedostajao u kvalifikacijama za ligu evrope.
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
6
Stigao je danas Kaluđerović! :)

13. avgust 2010. - Doskorašnji napadač Rada Andrija Kaluđerović od danas je novi član Crvene Zvezde. On je danas u podne potpisao trogodišnji ugovor sa Crvenom Zvezdom. Andrija je izjavio za sajt Crvene Zvezde: 'Veoma sam srećan što sam potpisao ugovor sa našim najboljim klubom, nadam se da ću opravdati očekivanja i da ove godine neće izostati dupla kruna'. On je takođe dodao da mnoge igrače iz Zvezde već poznaje od ranije: 'Mnoge nove saigrače poznajem od ranije iz raznih reprezentativnih selekcija, tako da sam siguran da ću se vrlo brzo uklopiti u Zvezdin sistem igre. Ne želim odmah da obećavam golove, ali verujem da će se dobar rad brzo isplatiti'.

Izvor: Kaluđerović u Zvezdi!

Na konferenciji posle meča sa Slovanom u BG-u, Dostanić je na pitanje:"Da li ćemo ove iste napadače gledati cele sezone?" odgovorio: Ne, znamo da tu imamo problem i tražimo nove igrače.

Ja tada nisam verovao, mislio sam da je to izjavio samo da bi izbeogao flame, jer stvarno bi bilo glupo da gledamo ove napadače cele sezone, a da oni ne daju ni jedan gol.... ali evo ispostavilo se da su stvarno nešto radili! Nadam se da ćemo uzeti titulu ove sezone! :)

[
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ne mogu da verujem. U prethodnih deset sezona, Zvezda je samo dva puta pobedila u prvom kolu. Danas u Smederevu nereseno, steta zbog navijaca, koji su i danas u Smederevu bili u velikom broju.
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
6
navijači su danas jedno vreme igračima sa tribina pevali da su p#čke i slično... i mislim da je dogovoreno da niko ne ide u Inđiju, gde je sledeće Zvezdino gostovanje...
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
navijači su danas jedno vreme igračima sa tribina pevali da su p#čke i slično... i mislim da je dogovoreno da niko ne ide u Inđiju, gde je sledeće Zvezdino gostovanje...

To skandiranje su zasluzili, ali sam siguran da ce i u narednim utakmicama, Zvezda imati veliku podrsku svojih navijaca.


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top