Filmovi koje ste pogledali više od 3 puta

ja mislim da sam kengura i munje gledao jedno 10 puta i svaki put se nasmejem a od stranih uh...mnogo njih!!!
 
Rokija-sve delove, Prince of Persia, Paklene Ulice-sve delove, A walk to remember, Kad porastem bicu Kengur, itd itd itd...........
 
Ima ih dosta, ali oni koji mi trenutno padaju na pamet su Moulin Rouge, Piano, Lepa sela lepo gore, Lajanje na zvezde, Duh, Prljavi ples, Ples u tami, Velvet goldmine, Eternal sunshine of the spotless mind, Mrznja, Chudesna sudbina Amelije Pulen, The great expectations, Y tu mamá también, Dogville, Big fish, Sleepers, The dreamers, Meet Joe Black,Seven, Philadelphia, Requiem for a dream, Hair, Grease, Dancer in the dark, Green mile, Dead poets society, Big blue, Dogma, K - pax, Trainspotting, It's all gone Pete Thong... :)))
 
Ima ih dosta... :)
Slumdog Millionaire (i preporucujem ga) Step Up, Step Up 2 the streets, Crank, Dirty Dancing 2, Avatar, Cellar Door, Kad porastem bicu kengur, Munje, Profesionalac, Titanic, How to loose a guy in 10 days.. i tako:)
 
Santa Sangre, El anhel exterminador, Tirez sur le pianiste, The Naked Gun (ceo serijal), Child's Play (1 i 2 deo), Lost Highway, Citizen Kane, Zodiac.
 
Natrag
Top