film

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
13
mozeli mi neko pomoci kad skidam film u winraru hocu daga raspakujem krene i trazi mi nesto dalje daga raspakujem st mi treba imam winrar
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mozeli mi neko pomoci kad skidam film u winraru hocu daga raspakujem krene i trazi mi nesto dalje daga raspakujem st mi treba imam winrar

Preba ti verovatno pasword koji trebas ukucati i kliknuti na OK.....a on ti se nalazi ispod linkova koje skunuo..u postu......Obidji linkove gde skinuo i vidi koja je Winrar ...:sifra:
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
13
ne trazi mi pasword nego neki drugi volume da dalje raspakujem film kad je film u part01.rar onda krene malo daga raspakuje i stane
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa ti izgleda nisi skinuo sve partove toga filma...
ili ti nisu u istome folderu...
proveri na mestu gde si skidao, i oznaci i kopiraj sve linkove, obicno ih ima oko 7 za avi film, i neka ti budu svi u istome folderu, pa ih tada otpakuj...
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
13
jeli moram sve sto pise part o1-o2 itako dalje da skinem ili da kopiram u jedno i da skinem jedan prart i onda da raspakujem fala unapred
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
sve moras da skines, sve sto pise selektujes, i ubacis u program preko koga skidas, i da ti sve to bude u istom folderu...i tek tada krenes sa otpakivanjem...

znaci ako film ima 7 partova, moras da skines prvo svih 7, da ti svih 7 budu u istom folderu, i tek tada otpakivas, i to samo prvi part, ostale nediras...
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
13
fala drug jeli nemoze dahi prvo sve kopiram u jedno i onda da skinem nisam znao ja sam mislio samo jedan od onih svih partova
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
nema na cemu...
ne ne ne...sve ih skines u jedan folder, i tada otpakujes samo prvi, a on automatski otpakuje i ostale...
a mozes sve da ih ubacis da ih skidas, samo selektujes sve, i ides copy, i ubacis u program za skidanje, u zavisnosti koji koristis))
 
Natrag
Top