FC Manchester United ~ Crveni Đavoli

Ne svidja mi se nacin na koji gledas na fudbal :)

Ali kad uporedis njihovih 7 sa vasih 3,nije malo,ne mozete to da stignete za 10 godina

Znaci Milan je bolji klub jer ima vise Liga sampiona?

da neces da kazes da je Manchester slavniji i od Reala i Barselone?

Barselona ima 3 LS,kako je onda ona slavnija od Man U?

Celsi najbolji klub u Engleskoj.

A Celzi nema ni LS ni kup Uefa...Kako je sad Celzi najbolji klub u Engleskoj?

to sto nisu toliko menjali trenera ne smatram da su zbog toga bolji od drugih

Ne smatram ni ja,ali govori o kontinuitetu koji ima klub,sistemu rada ustaljenom preko dve decenije.

a sad da nijedan fudbaler nema nikakve privilegije,ne bih se bas slozio,posebno za C.Ronalda i danas za Runija,ocito je...

Sta je ocito?Ferguson je poznat po tome sto je umeo zvezde da prestroji u rezervni tim,ukoliko ne ispunjavaju ono sta Ser Aleks trazi od njih.


Sve ovo sto si naveo se kosi sa onim sto navedes u prethodnoj ili sledecoj recenici :D
 
Vibetribe mnogo si pametan.... Ili se samo pravis.. Ne mozes ti ubjedjivati nekoga u suprotnooo
 
Ne svidja mi se nacin na koji gledas na fudbal:)

Ako ja nisam u pravu,neka kazu i drugi svoje misljenje,ja postujem tvoje misljenje,ali ne mogu da se slozim da je Manchester trenutno u svetskom vrhu,po meni tu ima mesta za 3 ekipe,a ima ih bar 5 trenutno jacih,mogu i da ti nabrojim...

Znaci Milan je bolji klub jer ima vise Liga sampiona?

Pa da se ne lazemo to je navajznije,kad postanes prvak Evrope i sveta,nema vise dalje,to je vrh,a kad bi racunali te lige sampiona i sva finala u kojima su igrali,jer mislis da bi Manchester vodio,ako se ne secas rezultata zadnji put kad su igrali,bilo je polufinale lige sampiona,mogu i da ti kazem rezultat,iskren da budem mislim da je Milan tad imao slabiji tim nego sad,ali najbolje je da pricamo kad prodje ta utakmica,ako budete prosli,cestitacu i to je to...


Barselona ima 3 LS,kako je onda ona slavnija od Man U?

Pa ima isti broj,ali zaboravljas da je prosle sezone uzela sve trofeje za koje je igrala,sve Euro kupove i super kupove,ligu sampiona(bas je pobedila United),osvojila Spansku ligu,a Manchester je onu ligu sampiona 99 osvojio posle (otprilike) 35 godina...

A Celzi nema ni LS ni kup Uefa...Kako je sad Celzi najbolji klub u Engleskoj?

Pa po nekoj logici prvi su,pobedili su vas,mislim da ne mozete da se nosite sa njima,mada ja nisam ni ovoliko ocekivao od ovog tima,jer je Ronaldo bio pola ekipe,a onog Berbatova ne bi kupio ni u Partizan da igra,ima tu jos nekoliko liova koji su zalutali u ovaj sport...

Ne smatram ni ja,ali govori o kontinuitetu koji ima klub,sistemu rada ustaljenom preko dve decenije.

Morace i tome da dodje kraj jednom,pa sta cete onda,koga dovesti?


Sta je ocito?Ferguson je poznat po tome sto je umeo zvezde da prestroji u rezervni tim,ukoliko ne ispunjavaju ono sta Ser Aleks trazi od njih.

Dok je Ronaldo bio tu,nije bilo penala ili slobodnog da ga nije izveo,sad je tako s Runijem,Ronaldo je mogo da dribla 7-8 igraca i da na kraju uprska akciju,niko mu ne bi rec reko,Gigs moze da radi sta hoce,Skols da sutira odakle hoce,nije to bas kao sto si ti reko,ima svega po malo...
 
Auuuuuu....

Brate odustajem od svake rasprave.

Ja i ti ocigledno cenimo razlicite vrednosti u fudbalu,tako da je rasprava uzaludna :D

Ta manipulacija cinjenicama mozda i zavara nekog,ali realno nema valjanog argumenta u tvojoj prici :)

Inace navijam za Totenhem hahaha

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Vibetribe mnogo si pametan.... Ili se samo pravis.. Ne mozes ti ubjedjivati nekoga u suprotnooo

Tebi sam ponudio opkladu da izbegnem ovakve izjave...

Kraj sezone ce pokazati,nema potrebe za bockanjem :)
 
Poslednja izmena:
"Šrek" je poludeo, dobro je Ferguson pustio onog manekena, samo mu je trebalo dati malo prostora, da se "razmaše"! :)
A Skols je stara kuka, može on sve...:D
 
kakav skols slucajno ga lopta pogodila u ljevu,ono je cista sreca. nego milan mora pod hitno mjenjati golmana dida je katastrofa.
 
Natrag
Top