FBI AGENT otkriva kako da provalite da li vas partner VARA: Ove cake retko ko ZNA

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Pa kad sam ja u pitanju, onda verovatno ne lažeš. Verovatno me tako i vidiš. :)
Zadovoljan?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Znači slagala si me :( nijesi šlatka sočna i ukusna jer te ja tako vidim a ti sebe tako ne vidiš a???:confused::confused::confused::oops::rolleyes::(:(:(:(:(:(
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Nisam ja tebe nikada slagala, ali na šta bi ličilo da se sad sama hvalim u javnosti da sam baš onakva, kakvu me ti vidiš?
Ispašće da sam uobražena. A nisam džabe Zvončica. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Poenta je bila kako ti sebe vidiš šlatku sočnu i ukusnu.......... DA ili NJET. ;):):):):);););););):):):)Jer sam te ja tako nazvao nema tu hvaljenja već jednostavni odgovor DA ili Jok ja. Istina ili Laž.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Poenta je što laže i za banalne stvari. Ja je pitam šta joj rade sinovi ona: "Jao ne znam nisam ništa čula.." A ondak se izlane posle neki mesec kako je bila kod sina u Niš (Niška banja) i ja opet pitam kako je sinčić i opet lagarija.... Strašno......A znam da sve zna jer stalno rade telefoni i poruke po ceo dan.... Ako se već stidi može da kaže znam sve ali neću da pričam.. Ja sam joj to i rekao ali ništa ne vredi.. Razumem slažeš koliko imaš para u banci ili kod kuće ali brateeeee za tako bezvezne stvari....... zato više ništa i ne pitam.

Vodim se onom narodnom: "Ne postavljam pitanja jer me odgovori ne interesuju."

A ono drugo što si rekla "govoriti istinu" zavisi dosta i od same osobe. Ako si "ružan" i neko ti kaže ružan si bre ondak si ružan nema tu ljutnje. Rodio sam se ružan i gadan i odvratan bre šta se tu može tako stoje stvari. Ljudi ne mogu da podnesu istinu....
Lepota je prolazna, ruznoca je vecna.
Ipak, lepota je u oku posmatraca.
 
Natrag
Top