F.C. Juventus ~ La Vecchia Signora

Bane da si malo bolje čitao ono što je napisano tamo bilo bi ti jasno. Bitno da si prokomentarisao kartone, a ne očiglednu umešanost Morattijevih ljudi ili indirektno njega samog u sve.

Samo bih vam postavio jedno pitanje: Da ste vi prebogati kao što je to Moratti, da svake godine ulažete ogroman novac u klub, novac koji se meri u milionima eura a da ne možete ništa da uradite ni u Italiji ni u Evropi. I tako svake godine 10-15 godina. Pritom ne možete da postignete dobar rezultat zato što ste očigledno i pored toga slabija ekipa i imate jače konkurente (Juventus, Milan) da li bi ste potegli za nedozvoljenim sredstvima?

Ali iskreno da odgovorite, svi vi koji smatrate da je Juve nameštao.

Ako si gledao Insajder pre neki dan,sve ti je jasno,ili mislis da je ono izmisljeno??
 
Nemaš pojma koliko me boli uvo za Inasajder.

Pa ne može Brankica da zna bolje od italijanskog suda, koji iz ročišta u ročište oslobađa Juventusove ljude krivice. Toliko o tome.
 
Jeste, jeste čim nešto tebi ne odgovara, odmah je to laž, prevara........a da je u korist Juventusa onda bi Brankica znala bolje od italijanskog suda.
 
E moj sinko, ja bar govorim o činjenicama i činjenice i iznosim. Nije Italija Srbija pa da se tek tako sve zna. A ti nastavi da veruješ Brankici, dok je ne ubiju naravno. :blum3:
 
Jel ti imaš neki problem sa mozgom? Jel si bolestan od nečega?

Ako slučajno ne gledaš televiziju, čisto da te obavestim, da je juri svaki kriminalac i fudbalski fanataik u ovoj zemlji.

A ona Juventusu može samo da pljune pod prozor i usput da p***** k**** svima u Juventusu, od Uprave do golmana! I to ako joj dozvole!
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja za Srpski fubal i Srpsku mafiju niššta nisam reko, oni će verovatno da je ubiju, ali kao da nekoga u Italiju, odnosno u Juventusu zanima ššta govori jedna novinarka B92.
 
Natrag
Top