Ekumenizam

Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
A ti da odgovoris Isabeleta, ne meni, vec sebi i ljudima kojima govoris Jezuitske lazi i opravdavas Rimokatolicke zlocine ?

Zar si toliko jadna i uplasena - Istine - pa se moras kriti iza "Urednika" ?

Izvoli Isabeleta, jednostavno i prosto odgovori na laka pitanja i pokazi svoju "Ljubav" prema ljudima i Istini !

U suprotnom, mozes samo da se stidis svojih Lazi i kukavicluka pred Istinom...

...a i vrijeme je da pobozni ljudi vide tvoje pravo lice i sa kime imaju posla.


Upamti, ova ce te ista pitanja pitati Bog, Isus Hristos, kad bude stajala pred Njime...pred Istinom !

Slozicu se s tobom bratko!jer nikad srbi nisu nikad napadali,srbi nikad nisu bili osvajacki narod za razliku od katolickih naroda.

Posto je to u glavnom zapadna religija,jasno je da zapad postuje yudeomasonsku religiju koja danas vlada svetom!svi politicari ljube ruku (PAPI) ali to neznaci da je papa zver iz otkrivenja po mome tu ce tek da bude dzumbus!jer u bibbliji pise da ce politicari da ubiju kurvu vavilonsku i da ce pojesti njeno meso.

Sto se tice tvog posta potpuno te podrzavam,sestrica mnogo krije!iako zna svu istoriju vatikana ona i dalje podrzava tu sotonsku drzavu.
Samo jos idiot nezna ko su Jezuiti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Nepoštivanje pravila Foruma može se tolerisati u nekoj mjeri, i neko vrijeme, naročito početnicima, to jest, novim članovima, pogotovu ako su to bezazleni prekršaji, ili prekršaji napravljeni iz neznanja - nepoznavanja pravila. U takvim slučajevima se šalju i upozorenja preko PP, a izbjegava se brisanje postova, jer svako je uložio određeni trud da napiše post. Međutim, kršenje pravila se ne može tolerisati u nedogled, pogotovu onima koji su upozoreni na to.

ja nisam procitao to pravilo, sem ako ga ti nisi uveo ovih dana, nigde nema da mogu da se tolerisu u nekoj menri i neko vreme, dopunite zakonik tamo i ubacite to i onda je sve uredu
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
ja nisam procitao to pravilo, sem ako ga ti nisi uveo ovih dana, nigde nema da mogu da se tolerisu u nekoj menri i neko vreme, dopunite zakonik tamo i ubacite to i onda je sve uredu
E, pa, ne određuješ ti pravila rada na ovom Forumu, nego staff Foruma. Kada smo već kod čitanja, da li si pročitao Pravilnik foruma?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Misli se na sve. Ako želite da kopirate neki tekst ili fotografiju koji se nalaze na nekom sajtu, možete to raditi, s tim što ćete, naravno, navesti izvor na tako postavljenom postu. (ali ne izvor u vidu linka) Ono što nije dozvoljeno jeste postavljanje linka sajta sa koga je nešto kopirano. Time kršite odredbu 5 Pravilnika Foruma koja glasi: #5 Zabranjeno je reklamiranje drugih sajtova u nickovima, postovima ili potpisima. Od ovoga su izuzeti linkovi YouTube i Wikipedije.


Znaci dozvoljeno je postavljati tekstove i fotografije bez linka.
A kako onda navesti izvor a da se ne postavi link..
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Znaci dozvoljeno je postavljati tekstove i fotografije bez linka.
A kako onda navesti izvor a da se ne postavi link..
Jednostavno. Kada postaviš kopirani tekst, sliku, ili bilo što drugo, ispod toga napišeš referencu, to jest, odakle je to preuzeto, ili jednostavno napišeš: Izvor: i navedeš ime sajta sa koga nešto kopirano.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
E, pa, ne određuješ ti pravila rada na ovom Forumu, nego staff Foruma. Kada smo već kod čitanja, da li si pročitao Pravilnik foruma?

e pa onda lepo reci JA odredjujem kad je preterano a kad nije, i ja odredjujem i procenjujem toleranciju postova a ne da se pozivas na pravilnik a nigde to sto si naveo ne pise u pravilniku
sto bih ja odredjivao pravila kad pravila vec postoje i to veoma jasno napisano? sto se tice mog citanja pravilnika, nisam ga procitao celog, prelistao sam ga na brzinu, zato sto su pravilnici manje vise isti na svakm forumu

samo jedno pitanje sa tim slikama, a ako ja skinem sliku na racunar i onda postavim ovde, moram li ja da napisem odakle sam skinuo tu sliku ili ne moram?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
e pa onda lepo reci JA odredjujem kad je preterano a kad nije, i ja odredjujem i procenjujem toleranciju postova a ne da se pozivas na pravilnik a nigde to sto si naveo ne pise u pravilniku
sto bih ja odredjivao pravila kad pravila vec postoje i to veoma jasno napisano? sto se tice mog citanja pravilnika, nisam ga procitao celog, prelistao sam ga na brzinu, zato sto su pravilnici manje vise isti na svakm forumu

samo jedno pitanje sa tim slikama, a ako ja skinem sliku na racunar i onda postavim ovde, moram li ja da napisem odakle sam skinuo tu sliku ili ne moram?
Ne, ne moraš, ako se radi samo o slici i ako je iz tvoje datoteke. Ako je kopiran i neki tekst uz sliku, onda moraš navesti izvor.
 
Učlanjen(a)
26.06.2012
Poruka
110
Papa pozvao na stvaranje svetske vlade

Benedikt_XVI__ilu1.jpg

Rimski papa je rekao: „Predloženo telo ne bi bila super-država, koncentrisana u rukama šačice ljudi, koji bi vladali nad svima ostalima, eksploatišući najslabije“.

Papa je takođe podelio svoju viziju novog organa kao „moralne sile“ ili moralnog autoriteta, koji bi imao „moć da utiče u skladu s razumom, to jest kolektivna vlast čija je nadležnost ograničena zakonom“.

Poslednji papin predlog nije iznenađenje, s obzirom na to da se 2010. godine Vatikan zalagao za stvaranje svetske centralne banke, koja bi bila odgovorna za regulisanje globalnih finansijskih tokova.
Kod:
http://www.srbel.net/2012/12/21/papa-pozvao-na-stvaranje-svetske-vlade/?lang=lat

Ko jos moze da vjeruje u "Moralnu silu" Pape, Vatikana i Jezuita, kao i ljudi koji vladaju ovim svijetom ?
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Objavljeno 23.12.2012 u 09:57



Kardinal Hočevar: Papa će u Srbiju doći kao prvi na nivou svih hrišćanskih crkava

Stanislav-Hočevar.jpg


Beogradski rimokatolički nadbiskup Stanislav Hočevar izjavio je da će papa u Srbiju doći kao prvi na nivou svih hrišćanskih crkava, i da od evropeizacije Srbije nema ništa ako se Rimokatoličkoj crkvi ne vrati njena imovina.
„Beogradskoj nadbiskupiji je vraćeno svega 14 procenata imovine koju potražujemo, ali i to teoretski a ne praktično, jer u mnogim objektima koje smo na papiru dobili nazad još uvek stanuju neki ljudi koje je država dužna da nekako zbrine.“ – rekao je Hočevar u intervjuu za novosadski Dnevnik. „Uostalom, nema ništa od evropeizacije društva bez ispravljanja nepravdi iz prošlosti, i to na temelju principa jednakog tretmana.“ – kazao je Hočevar, jasno ukazujući da je vraćanje imovine Rimokatoličkoj crkvi jedan od pokazatelja evropeizacije.
Papa bi došao kao prvi na nivou svih hrišćanskih crkava

Hočevar je ponovio da papa Benedikt Šesnaesti želi da poseti Srbiju, ali je ocenio da je nužan preduslov za to da celo društvo u Srbiji bude spremno na takvu posetu, jer bi papa došao u posetu ne samo kao poglavar Katoličke crkve, već i kao prvi na nivou svih hrišćanskih crkava, ali i kao najviši predstavnik države Vatikan.

„Šteta je što pravovremeno nismo započeli procese u tom pravcu i što ti procesi nisu išli dovoljno sinergično napred. Najviše su svakako zbog toga ožalošćeni ovdašnji katolici. Ali, što nismo sada postigli, nadam se da ćemo postići u budućnosti.“ – rekao je Hočevar.

Kakve veze imaju Rimokatolička crkva i Jasenovac


Hočevar je dodao da ne razume zašto se kao preduslov papine posete Srbiji naglašava potreba da pre toga poseti Jasenovac, odnosno mesto gde je u Drugom svetskom ratu bio ustaški koncentracioni logor.
„Uostalom, zašto se prebacuje Crkvi za nešto što bi prethodno moralo da uradi društvo? Zbog čega Hrvatska i Srbija konačno ne oforme zajedničku komisiju koja će staviti tačku na različita viđenja jasenovačkog logora, na licitiranje brojem žrtava? Nije realno očekivati od Svetog Oca (ХУЛА на Бога!) da obiđe Jasenovac dok god dve strane koriste to stratište za međusobna prepucavanja umesto da se bore i
izbore za neporecivu istinu.“ – rekao je Hočevar.

http://www.
srbel.net/2012/12/23/kardinal-hocevar-papa-ce-u-srbiju-doci-kao-prvi-na-nivou-svih-hriscanskih-crkava/?lang=lat
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
1
Draga braco u Hristu,

Sve nas upucujem na knjigu Svetog starca Celijskog Ave Justina O ekumenizmu iz 1979. godine.

U toj knjizi je svwe receno na ovu temu.

I da naglasim, visevekovna je ideja katolika tzv. Intermarium, a to je u stvari pokatoliocenje sizmatika ( nevernih, znaci pravoslavnioh ) od severnog do Egejskog mora.

Svako dobro svima
 
Natrag
Top