DVD zvucnici na komp?

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne zivim u BG ali nacicu i BL :) Hvala na pomoci

Imas tu firmu i na netu.....imaju katalog....pogledaj ....pa naruci (salju brzom postom -na ruke...stize za dan..dva ) Maticna firma i magacin im je u Svilajncu....

Ja ....ne citam odakle si....pa posle vidim ti si iz ...mog grada.....tamo sam ziveo ...kada sam bio mali....prvo u centru ko zs. ....pa onda na Cairu.....pogledaj za to sto ti treba u saervisu Cajevca ili Elnos-u....pa mi javi....imam drugare tamo...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
33
Imas tu firmu i na netu.....imaju katalog....pogledaj ....pa naruci (salju brzom postom -na ruke...stize za dan..dva ) Maticna firma i magacin im je u Svilajncu....

Ja ....ne citam odakle si....pa posle vidim ti si iz ...mog grada.....tamo sam ziveo ...kada sam bio mali....prvo u centru ko zs. ....pa onda na Cairu.....pogledaj za to sto ti treba u saervisu Cajevca ili Elnos-u....pa mi javi....imam drugare tamo...
Ok hvala na pomoci.Znas naselja :)
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
312
dvd sa 4 zvucnika i vuferom... mali zvucnici i ovaj veliki se ukljucuju u dvd i imaju one male prikljucke sa dva cinca ili kako god ih vi zovete. A ja pametnica, hocu da ih prikljucim na komp. Kako to da izvedem?
 
Natrag
Top