Duhovi

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Recenica, u ovom slucaju pocinje pitanje, pocinje velikim slovom....

Smijesno je podrzavati nepravopis.

Prva citirana rečenica je malo rogobatna, bar za moj pojam. wacko2
U tvojim postovima nema ni "š", ni "č", ni "ž" a o reči/kovanici nepravopis da ne govorim.
Toliko o pravopisu, kad već formalizujemo.
 
Poslednja izmena:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Duhovi i aveti prošlosti.


casper1_1024.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
ja verujem da ima neka vrsta energije jer sam skoro imao neka bolesno cudna iskustva a i moj ortak koji se bavio satanizmom neko vreme pa digo ruke od toga jer su se desavale neke stvari po meni nepostoji ni bog ni duhovi ni djavo ni bilo koje mitsko bice ali ima energija koja nas okruzuje i koju mi sami proizvodimo neko polje magnetno polje neverujem u zagrobni zivot i ta sranja
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tja, samo u zgodne...
Nikad nisam nešto posebno razmišljala na tu temu...
Mislim da svako od nas veruje u nešto (ili nekoga)...
Teško je verovanje pretočiti u prave reči... Da to smisleno zvuči i da ne potegne veliko polemisanje i ubeđivanja...
Verujem u nešto, nešto moje (ma šta to bilo i ma kako ja to zvala)...
Duhovi, samo zgodni i dobronamerni...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
ja verujem da ima neka vrsta energije jer sam skoro imao neka bolesno cudna iskustva a i moj ortak koji se bavio satanizmom neko vreme pa digo ruke od toga jer su se desavale neke stvari po meni nepostoji ni bog ni duhovi ni djavo ni bilo koje mitsko bice ali ima energija koja nas okruzuje i koju mi sami proizvodimo neko polje magnetno polje neverujem u zagrobni zivot i ta sranja


Još malo o pravopisu...

Dakle, oduševio si me! Svaka čast! Ni veliko skovo, ni tačka ni zapeta! Pa, ko razume-shvatiće :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
E, hvala na objašnjenju. Ja onda vjerujuem u Dušice!:)
Uvek spremna da pomognem! Da malo razradim temu - u našem narodu izraz dušo i dušice je široko primenjiv tako da ti slobodno veruj i u Mire, Ane i tako to... Mislim (čisto zbog pomenutog pravopisa i gramatike) dušica i Dušica...
 
Natrag
Top