Dragi prijatelju,

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.709
Dragi prijatelju,
Nisam ti mogao ranije poslati poruku zbog stvari koje su mi se dogadjale ovih dana. Pročitaj i sve će ti biti jasno.

Ovo pisem da te upozorim na nesto sto mi se desilo i zato sto sam postao nevina zrtva prevare ispred supermarketa.
Desilo se ispred Delta city-a, a vrlo lako moze da se desi i tebi.
Evo kako to izgleda.
Dve zgodne tamnopute 30-godisnjakinje prilaze do auta upravo kad ubacujem vrećice sa kupljenom hranom.
Jedna pocne da cisti vetrobransko staklo sa krpom, dok druga prilazi do vas i naginje se kroz prozor tako da joj grudi skoro ispadnu iz grudnjaka i kaze:
"Zdravo!" sa sexi naglaskom.



Nemoguce je ne pogledati je. Kad im se uljudno zahvalis za ciscenje stakla i ponudis nesto za uslugu, kazu da im treba prevoz do železničke stanice i ako mozes da ih povezes.
Ako pristanes, obe udju u auto i sednu na zadnje sediste. U toku voznje, samo sto izadjete na put, one pocinju da se hvataju, miluju i ljube a onda jedna preskoci na prednje sediste i otkopca ti pantalone, i dok izvodi oralni seks druga ti ukrade novcanik.

Ja sam na taj nacin bio napadnut u utorak, sredu, cetvrtak i petak, ali u subotu i nedelju nisam mogao da ih nadjem.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Dragi prijatelju, čini mi se da si blizu bankrota:jester:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Meni crk'o štampač,pa ne mogu više da štancam lažne pare...a i sve stare novčanike iz kuće sam potrošio... :lol:

P.S:Ja sam ih našao u subotu i nedelju! :tease:
 
Natrag
Top