dopisujemo se ali mislim da me samo zavlaci ....

Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
2
potreban mi je vas savet...ovako stoji stvar ..imam na fb za prijatelja devojku koja je MNOgo lepa..2,3 dana sam se mislio sta da radim.. i odlucio da posaljem poruku pa sta bude.. poceli smo neko dopisivanje i dobio sam njen br... :D rekla mi je da da joj se svidjaju moje plave oci sto mi je jos vise dalo nadu .. pitao sam je da se vidimo i pristala je .. ali to se jos nije dogodilo.. vec dva puta je u poslednjem trenutku otkazala .. po ceo dan mislim o njoj.. znam da preko SMS poruka necu nista da uradim i ne zelim da je smaram mnogo ,mislim da ce to da pogorsa situaciju... ali se povremeno cujemo .. mislim da me samo zavlaci ili kako god...sta mislite ? :(
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
U svakom slucaju te zavlaci.
Pitanje je da li je dala svoju fotografiju, pitanje je ko je stvarno u pitanju.

Jednoga dana me nazvala zena u vezi nekog poslovnog problema, njen glas je bio savrsen, mio i njezan, fraze odabrane, mislio sam da kakva li je to ljepotica.
Ne, nije bilo nikakve razmjene nejznosti, bio je posao u pitanju, morao sam se naci s njom.
Mozes li zamisliti moje iznenadjenje (koje joj nisam pokazao), kada sam se nasao oci u oci sa ruznom, starom babom nalik na zabu, poduprtu stapom jer je bila sepava?

Svi ljudi nisu uvijek iskreni, zavlacenja i laganja se iz nekih nenormalnih razloga tolerisu sto je zivotna sredina primitivnija.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
2
vec jednom sam imao takvo lose iskustvo... 3 meseca sam se dop sa jednom devojkom koja me je tako lepo zavlacila ... .. sto se tice ove osobe.. znam da je profil pravi,proverio sam ... video sam je jednom u gradu pre nego sto smo poceli da se dopisujemo ....moja mana je sto sam malo stidljiv ..mozda je ona to provalila ... ko zna :ludd/:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Definitivno te zavlači. Moguće da se trenutno dopisuje sa još nekim (a ako je već mnogo lepa, možda ih ima i više), pa te čuva kao rezervu, ukoliko joj se izjalovi ono što je planirala sa nekim drugim. To je vrlo česta pojava, žene to često rade, veruj mi, naslušala sam se takvih stvari od svojih poznanica.
U svakom slučaju, ti se, kao rezerva, nikada nećeš dobro osećati. I ako je stvarno mnogo lepa, postoji velika verovatnoća da nikada neće biti samo tvoja, a i ako bude, onog momenta kad se pojavi "bolja" prilika, ode ona...
Tako da bih ti ja savetovala da je se okaneš, i da pažnju pokloniš nekoj drugoj, koja možda neće biti toliko lepa, ali će te usrećiti više nego što bi ova ikada mogla. Spoljašnja lepota je ionako prolazna stvar. Ako žena nije lepa iznutra, jednog dana, kad izgubi tu spoljašnju lepotu, više neće imati ništa.
Pogledaj malo oko sebe, neka druga možda tebe gleda očima kakvim ti gledaš nju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
vec jednom sam imao takvo lose iskustvo... 3 meseca sam se dop sa jednom devojkom koja me je tako lepo zavlacila ... .. sto se tice ove osobe.. znam da je profil pravi,proverio sam ... video sam je jednom u gradu pre nego sto smo poceli da se dopisujemo ....moja mana je sto sam malo stidljiv ..mozda je ona to provalila ... ko zna :ludd/:

Izgleda da ti ovdje zavlacis nas:D

Pitao si je da se vidite, nisi stidljiv.

Mozda joj ne odgovoras?
 
Natrag
Top