Domet fudbalske reprezentacije Srbije na SP?

Koji je domet fudbalera Srbije na Sp u Južnoj Africi?

  • Ispadanje u prvom krugu

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/8

    Votes: 4 21,1%
  • Ispadanje u 1/4

    Votes: 1 5,3%
  • Učešće u polufinalu

    Votes: 6 31,6%
  • Poraz u finalu

    Votes: 2 10,5%
  • Osvajanje titule pobjednika SP-a!!!

    Votes: 2 10,5%

  • Total voters
    19
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
113
Nasa realnost je prolazak grupe,ako prodjemo u 1/4 ili dalje to ce biti veliki uspjeh.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
nije Zigic retardiran,on je TARGET MAN sto bi se reklo u Fudbalskom zargonu,cak sta vise u odbrani radi jako dobar posao,mislim na prekide,sto je najbitnije svojom visinom ne smeta Vidicu i ostalim skakacima,tako da je on jedan od bitnijih igraca ove reprezentacije.Realno za nijednog igraca nmg da kazem da igra lose,kenjao sam za Pantelica,ali kad pogledas tekmu onako kako treba onda vidis da svaki igrac ima svoju neku ulogu na terenu.Panta stvara visak kako bi se recimo ubacajima Obradovica ili Jovanovica sa druge strane Krasica ili Ivanovica stvorila gol sansa...A kad vidim ove komentare da je Disljenkovic bolji od Stojkovica,samo cu reci da se ti ljudi vrate malo u proslost i na utakmice u kojima je branio Disljenkovic,kakve smo golove primali,ne kazem da je Stojkovic svetska klasa,ali je pregurao cele kvalifikacije..Primao cudne golove,ali i branio nesto sto se ne brani...tako da molim Forumske Strucnjake da puste Antica da zavrsi ono sto je poceo,pa ako da Bog srece,da se Orlovi okite nekom medaljom...
Cekaj brate moj, napokon si primetio da svako ima svoju ulogu, zna bre Antic.


E sad sto se tice golmana zasto je otisao Disljenkovic? Pa zato sto Antic brate forsira golmana koji nema svoj klub, koji nigde ne brani, pa da je pet puta bolji on samo trenira, pljuju ga u engleskoj, sramota. Disljenkovica boli uvo, uveren sam da ce biti prvi golman Ukrajine. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Uz dosta napora četvrtfinale, mada je i sam odlazak na SP velika stvar, nekoliko dobrih reprezentacija nije tamo...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Kako mi možemo dobiti Nemačku, tako nas može dobiti Australija,a njih Gana....Ja delim mišljenje da će sve zavisiti od trenutka, odnosno trenutnog psihičkog stanja igrača u odlučujućem momentu....Ipak je to veliko prvenstvo i koncentracija mora biti na najvišem nivou inače....Na ovakvim takmičenjima se najviše greši i ko bude manje grešio dobro će proći...

Tako da ne bih da prognoziram, u grupi možemo biti i prvi i drugi i treći, a i poslednji...
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Nek bude sve, samo da nas niko vise ne dobije 6:0, to je stvarno bila bruka.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Neće nas sigurno neko toliko odrati, nemamo loš tim, igramo napadački kako nismo igrali zadnjih 20 godina, tako da sam ubeđen da se neće biti neka katasfrofa ili neviđeni bunker kao protiv Holandije u osmini finala '98.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Povlačim reči koje sam ranije napisao! Naš domet je SP, i onda kući! A majstorije ostaju za Mančester, Inter, Čelzi, Udineze, Birmingem (wacko2), a reprezentaciji jedan veliki krompir...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top