Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
I to sto kazes.
Sto rece jedan,od kad postoji bluetooth,covek vise ne zna ko je lud a ko prica telefonom.

Sneg od jutros malo veje,malo ne .A ja i dalje volim da gledam kako pada.Mada mi ove ledenice kvare dozivljaj dok setam.I pitam se od kad su one ovako pocele da bivaju velike.Kad smo bili klinci,lepo smo mogli da ih kidamo u povratku iz skole i lizemo ih,zamisljajuci da su sladoled.A sad,i u sred zime po poslasticarnicama imas da kupis kakav volis.Sve ti je to draga Mars otislo u Honduras. :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
I to sto kazes.
Sto rece jedan,od kad postoji bluetooth,covek vise ne zna ko je lud a ko prica telefonom.

Sneg od jutros malo veje,malo ne .A ja i dalje volim da gledam kako pada.Mada mi ove ledenice kvare dozivljaj dok setam.I pitam se od kad su one ovako pocele da bivaju velike.Kad smo bili klinci,lepo smo mogli da ih kidamo u povratku iz skole i lizemo ih,zamisljajuci da su sladoled.A sad,i u sred zime po poslasticarnicama imas da kupis kakav volis.Sve ti je to draga Mars otislo u Honduras. :D

Odmah da ti kažem draga...


Nemam bluetooth pa se ne brinem, jedino me strah da ne zapevam negde glasno,
ako se zanesem dok slušam muziku! :lol: Trebalo bi da budem svesna svoje nesvesti ali... Šta ako se desi?:p

Sećam se sladoLEDa! Kad se istopi "ubereš" drugi!:dtyste:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro jutro omladinke ;)

Ne sviđa mi se ovaj sneg ni malo, niske su temperature, ledenice se potpuno izdužile a i virusi više nisu kao što su bili, ne može ni par da odboluje... ko čovek :confused2:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
O,koja tajna cica maca,bolje da kazem cica macor se nama pojavio,izgleda mu je maca pojela tastaturu pa mu samo mis za klikanje radi.
:)


Mars,ko peva,zlo ne misli,samo udri. Uberes drugi,hihi.Luda si.:roll:


P.S. Ispravka-radi i tastatura.
:rofl2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ivanjuška i kad je do detalja probrano društvo na forumu, u prevodu veoma nas je malo, ti se zbunjuješ, ma kao da smo stranci na ovoj temi :beee:

Batalite više ovu zimu i prizivajte Sunce, ali bukvalno, razboleću se više od silnih čajeva :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Dobro jutro Death! :give_r:
Nekako sam se nadala da ćeš doći! yes3 Kako si znao šta slušaaaaam?:dtyste:
Draga Ivanjuška, Death je uzoran građanin, uvek se javi!:bafghjd:


Mislim, nisam doktor, ja samo ignorišem viruse! :rofl2:

***********************************************
Kakav čaj? Da nisi ti slučajno izgubio ključ od podruma?:fool:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro jutro Death! :give_r:
Nekako sam se nadala da ćeš doći! yes3 Kako si znao šta slušaaaaam?:dtyste:
Draga Ivanjuška, Death je uzoran građanin, uvek se javi!:bafghjd:

Sad sam imao pauzu od par dana iz opravdanih razloga ali s vremena na vreme se javljam yes3

Mars, Ivanjuška me to proziva zbog praznika, krivo joj što je ustanak krenuo iz Šumadije, to je u pitanju :(


Mislim, nisam doktor, ja samo ignorišem viruse! :rofl2:
Kakav čaj? Da nisi ti slučajno izgubio ključ od podruma?

I ja ih ignorišem ali oni meni ne daju oka da sklopim :dont-know:

Nisam mislio na šumadijski čaj :acute:


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ivanjuška i kad je do detalja probrano društvo na forumu, u prevodu veoma nas je malo, ti se zbunjuješ, ma kao da smo stranci na ovoj temi :beee:



Batalite više ovu zimu i prizivajte Sunce, ali bukvalno, razboleću se više od silnih čajeva :dntknw:

Pa predji na vas domaci,nemoj da te ja ucim.:yea:I pocni da ispiras nos i usta rastvorom morske soli.

Dobro jutro Death! :give_r:
Nekako sam se nadala da ćeš doći! yes3 Kako si znao šta slušaaaaam?:dtyste:
Draga Ivanjuška, Death je uzoran građanin, uvek se javi!:bafghjd:

E gde su moji zemljaci,vi ste gori od vaski,toliko se drzite zajedno.Ne sme covek ni da se nasali a da starija sestra ne stane u gard.:beta:
I nemoj vise da ga branis,danima se nije javljao,a dolazio je na forum...i to prijavljen,samo da znas.

Mislim, nisam doktor, ja samo ignorišem viruse! :rofl2:
Dobra ti je taktika.

Golden,hvala za kafu,ti si se jedina setila.:monhghy:

Jao,mnogo me mami onaj smajli sto udara sa tiganjem,a nikako da ga upotrebim.Svi ste mnogo fini.Fali Mile ,jel da?


Mars,kaze se kljuc od biblioteke.:roll:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top