Dobro jutro :)

Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
dobro jutro strajkaci, veliki pozdrav svima
privetstvie-8.gif
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Dobro jutro najdraži moji!:)
Kako ste od jutros?:D
good-morning-wallpaper.jpg


Pesmica...:dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro, štrajkači, malo kafe i poslastica...

m9217b.jpg

2l9psg7.jpg



A niko me nije obavestio o tumbanju tema. Tako da sam i ja zbunjena. Jer meni ove teme nisu smetale. :dntknw:

I nadao sam se da nisi ti ovo uradila. Ali pitate li se vi urednici nešto na ovom forumu, nije baš to normalno da vam neko zađe u deo foruma koji vi uređujete i pretumba teme, pritom bez ikakvog objašnjenja. Mnogi su kivni, potpuno s pravom, kvalitetne teme idu u spam, neki se ljute jer im se konstatno zbog toga smanjuje broj postova (meni lično to nije važno, ali nekima jeste i imaju pravo na to).
Ako možeš ispitaj zašto se to uradilo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro jutro, štrajkači, malo kafe i poslastica...

I nadao sam se da nisi ti ovo uradila. Ali pitate li se vi urednici nešto na ovom forumu, nije baš to normalno da vam neko zađe u deo foruma koji vi uređujete i pretumba teme, pritom bez ikakvog objašnjenja. Mnogi su kivni, potpuno s pravom, kvalitetne teme idu u spam, neki se ljute jer im se konstatno zbog toga smanjuje broj postova (meni lično to nije važno, ali nekima jeste i imaju pravo na to).
Ako možeš ispitaj zašto se to uradilo.

U štrajku ćemo u onoj tamo temi, ne možemo posle da se pohvatamo šta je ko i gde rekao :dntknw:
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
204
ma nisi ti ljubopitljiva zbunjena, znas dobro sta si uradila, ali nisi ocekivala ovakvu reakciju. ajde priznaj, nece se niko ljutiti na tebe.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E ljudi ajde da se dogovorimo...da nam tema ne završi u onom podforumu, opet, ajde da se potrudimo da je malo više ispoštujemo...
Ako neko ujutru nije bio tu ne mora na primer uveče da se javi...ipak je ovo tema Dobro jutro i do ručka ima nekog opravdanja ali posle...ne bi trebalo da pišemo
 
Natrag
Top