Dobro jutro :)

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Death row hvala na kafi! Odlična je!
Evo nešto veselo za dobro jutro...

:dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nema na čemu, nije mi bilo teško, vidi se da znaš za red a i nisi ko ove ostale odnosno ostali.
Kad sam doneo kafu svi se nešto ućutali, dok sam otišao da plaknem džezvu ništa nije ostalo....cccc
Tako mi i treba skledeći put ću da obratim pažnju kome kuvam yes3

Nestalo mi hvališa, tako da znaš... isto važi i za Grešnicu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nema na čemu, nije mi bilo teško, vidi se da znaš za red a i nisi ko ove ostale odnosno ostali.
Kad sam doneo kafu svi se nešto ućutali, dok sam otišao da plaknem džezvu ništa nije ostalo....cccc
Tako mi i treba skledeći put ću da obratim pažnju kome kuvam yes3

Nestalo mi hvališa, tako da znaš... isto važi i za Grešnicu yes3
Hvala Death na kafi....nemam plavce da ti zahvalim ali moze i ovako....kafa je bila mmmmmmmm :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Nema na čemu, nije mi bilo teško, vidi se da znaš za red a i nisi ko ove ostale odnosno ostali.
Kad sam doneo kafu svi se nešto ućutali, dok sam otišao da plaknem džezvu ništa nije ostalo....cccc
Tako mi i treba skledeći put ću da obratim pažnju kome kuvam yes3

Nestalo mi hvališa, tako da znaš... isto važi i za Grešnicu yes3

Ajd dobro čta si odmah zino, skuvaću i ja tebi kad se setim. I palačinke ima da ti napravim za doručak. Nemoj sad da mi prisedne ova tvoja kafa, nisi valjda sikterušu kuvo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Aha, ipak možete da budete fine...samo malo treba da se lupi šakom o sto.
E ja se baš potrudio i na kraju jedva iskamčio neko hvala a i to pitanje koliko je iskreno :(
A kafa je stvarno mislim, ko je pošten rećiće, baš vrh, a ne boli glava:), znači nije sikteruša, nikako yes3

Nego PIGGY me zainteresovala sa ovim palačinkama...baš volim palačinke mada kad kaže "kad se setim" od tog posla nema ništa ali nema veze, možda me neko drugi obraduje, nekad :dntknw: ja bih voleo :dntknw:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Evo,Piggy,ja mu umesto tebe spremila palacinke,da prestane da kuka i da se zali wacko2 :)

2j60g09.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E hvala ti, baš si me obradovala...:)
Nego, nije da nisam zahvalan ali ove palčinke mi nešto ne deluju baš obećavajuće :dntknw:
Trud cenim i uvažavam ali... ješću... na silu znam da se sendi potrudila yes3
 
Natrag
Top